Mide Kanserine Bitkisel Çözüm Nasıl Geçer

  • ALTERNATİFTIP
  • Mide Kanserine Bitkisel Çözüm Nasıl Geçer için yorumlar kapalı
  • 726 kez görüntülendi

Mide Kanserine Bitkisel Çözüm Nasıl Geçer

Mide kanseri hastalığına yakalanan hastaların dikkat etmesi gereken en önemli unsur beslenme alışkanlıklarıdır. Bazı besinlerden mutlak suretle uzak durmak gerekirken, bazı besinleri mümkün olduğunca çok tüketmek mide kanserinin bitkisel tedavisi ve çözümünde oldukça hayati bir önem taşır. Bu yazımız mide kanserine iyi gelen bitkiler ve besinler konusunda yazılmıştır.

– Kemoterapi esnasında greyfurt, sucuk, salam, sosis, konserve ve katkı maddesi olan gıdalar tüketilmesi kesinlikle yasak.

– Hastaların her gün az miktarda 5-7 öğün gıda almaları gerekiyor.

– Bu dönemde hastalar için yararlı olan gıdaları şöyle sıralayabiliriz.Yoğurt, çökelek, köy yumurtası. Zeytinyağı ise destek tedavide kullanılacak en önemli gıdalardandır. Hastaların günde 1 yemek kaşığı zeytinyağı almasına özen gösterilmesi önemlidir.

– Elma yada elma suyuyla birlikte alınacak meyan kökünün tozunun da tedavide büyük fayda sağlayacağı belirtiliyor.

– Hastaların yağsız ev yoğurdu, omega-3 (1000 mg. geçmeyecek üzere), havuç suyu, domates suyu (bir çay bardağı geçmemek üzere) öneriliyor.

– 2 su bardağı organik elma suyu kabuğuyla birlikte çekilerek 2 ay boyunca tüketilmeli.fakat diyabetli ve hipertansiyonu olanlar risklidir.

– Yapılan araştırmalar yeşil çay, böğürtlen yaprağı çayı ve ada çayının faydalı olduğunu gösteriyor.

– Nar suyunun yanı sıra narçiçeği çayı ve nar yağı da hastalar için yaralıdır.

– Turunçgillerde bulunan citrus pectin; tümörlerin genişlemesini yavaşlatıyor.

– Kuşkonmaz, maydanoz ve kereviz suyunun mide ve pankreas kanserlerine karşı koruyucu özelliği bulunuyor.

– Hastalardaki kansızlığı önlemek için yonca suyu tavsiye edilir. Bir çay bardağı siyah üzümün de kansızlığa karşı etkili olduğu belirtiliyor.

– Yapılan bazı araştırmalar fesleğenini de tümörleri küçülttüğü ve mide kanseri riskini düşürdüğünü gösteriyor.

Bu yazı mide kanserine çare kesin çözüm, mide kanserine bitkisel tedavi faydalı bitkiler, mide kanserine ne iyi gelir çözüm, mide kanserine iyi gelen besinler şifalı bitkiler nasıl geçer tedavi edilir, mide kanserine hangi bölüm bakar konusunda yazılmıştır.

mide kanserine bitkisel çözüm, mide kanserine kesin çözüm, mide kanserine ne iyi gelir, mide kanserinin çaresi, mide kanserine çare, mide kanserine neler iyi gelir, uykuya vardığım an midem fışkırıyor bitkisel çaresi nedir, mide kanseri çözüm, mide kanseri bitkisel tedavi yorumlar, mide kanseri bitkisel

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.