Kalp Romatizmasına Ne iyi Gelir Nasıl Geçer

Kalp Romatizmasına Ne iyi Gelir Nasıl Geçer

Malum kalp hastalıkları ve başımızın belası romatizmadan kolay kolay kurtuluş yok. Hele bir de bu iki rahatsızlık kalp romatizması şeklinde yan yana gelirse o zaman işler daha da karışır. Ama endişe etmenize gerek yok, size vereceğim bitkisel yöntemler ile kalp romatizmasına kısa sürede kesin çözüm bulabilirsiniz.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine, ince kıyılmış iki çay kaşığı kuşkonmaz katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir. Böbreklerinden ya da idrar yollarından rahatsız olanların kullanmaları sakıncalıdır.

– İki litre suyun içine, birer adet kereviz ve pırasa küçük küçük doğranıp süzüldükten sonra suyuna çok az miktarda tuz bir çorba kaşığı zeytinyağı ve bir su bardağı limon suyu katılıp günde iki kez, sabah kahvaltılarından yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer çay fincanı içilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı tarçın katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer çay fincanı içilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı karanfil katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer çay fincanı içilir.

Bu yazı kalp romatizmasına ne iyi gelir, kalp romatizmasına hangi doktor bakar, kalp romatizmasına bitkisel çözüm, kalp romatizmasına hangi bölüm bakar, kalp romatizmasına faydalı bitkiler, kalp romatizması nasıl geçer tedavisi nasıldır konusunda yazılmıştır.

kalp romatizması nasıl geçer, kalp romatizmasına ne iyi gelir, havlu kenarları modelleri ve yapılışları, kalp romatizmasına iyi gelen bitkiler, kalp romatizması olana ne iyi gelir, Kalpromatizmasına ne iyidir, kalp romatizması bitkisel tedavi, kalp romatimasina hangi doktor bakar, kalp arısın hangi bitki iyi gelir, tirnak modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz