Ahmet Maranki Menopoz Kürü

Ahmet Maranki Menopoz Kürü

Bitkilerle tedavi uzmanı Ahmet Maranki kadınların korkulu rüyası menopoz için civanperçemi kürünü tavsiye etti. Civanperçemi kürü menopoz dönemlerinde kullanıldığında kadınlardaki sinir ve stresin giderilmesi için birebir doğal ilaçtır.

Civanperçemi Kürü: Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış civanperçemi bir bardak kaynar suya atılır. On dakika üstü kapalı olarak demlenir. Süzüldükten sonra içine şeker katmadan aç karnına veya öğün aralarında günde 2-5 bardak içilir.

Kullandığımız bitkinin çayına destek olarak da banyo suyunda kullanabiliriz. 2-3 avuç kuru bitkiyi 3 saat bir litre soğuk suda bekletin. Banyo küvetini 37 dereceyi geçmeyecek şekilde su ile doldurun.

Soğuk suda beklettiğiniz bitkiyi bir taşım kaynatıp süzün. Hazırladığınız banyo suyuna ekleyin. Bu su ile 15 dakika banyo alın. Banyodan sonra 15-20 dakika dinlenin. Haftada 2-3 kez bu banyoyu tekrarlayabilirsiniz.

Şimdi de İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen aslan pençesi kürünü ve bu kürün menopoz için etkilerini görelim.

Aslan Pençesi Kürü: 4-5 gram aslanpençesi (yaklaşık bir tutam) kaynamakta olan yarım litre suyun içine atılır ve 10-12 demlenir. Daha sonra süzülür ve soğumaya bırakılır.

Bir ay boyunca, gün aşırı bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir. On beş günlük aradan sonra 6 ay boyunca haftada iki defa birer bardak içilir. Altı aydan sonra dönem dönem uygulanır

Aslanpençesi çayına herhangi bir şekilde tatlandırıcı veya başka bir madde kesinlikle ilave edilmez. Yemek yedikten bir saat sonra içilir.

Hazırlanan aslanpençesi çayının arta kalanı buzdolabında en fazla 3 gün korunabilir. Üçüncü günden sonra kullanılmaz ve mutlaka taze olarak tekrar hazırlanması gerekir.

Bu yazı menopoz kürü soğan civanperçemi kürleri adaçayı kürleri geciktirici için ilaç bitkisel haplar ne yapılmalı yapılan testler ahmet maranki ibrahim saraçoğlu menopoza iyi gelen sebzeler ilaçlar vitaminler otlar taşlar bitki çayları menopoz nasıl engellenir geciktirilir atlatılır geçer kolay atlanır menopozu geciktirmek için ne yapmalı ilaç isimleri rahatlatan geciktiren kürler gıdalar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

ahmet maranki menopoz tedavisi, menopoza iyi gelen bitkiler, menopoz tedavisi ibrahim saraçoğlu, ahmet maranki menopoz kürü, menopoza iyi gelen şifalı bitkiler, ibrahim saraçoğlu menapoz kürü, maranki menopoz tedavisi, ahmet maranki menopoza iyi gelen bitkiler, ahmet marankimenepoz için şifalı bitkiler, ahmet maranki menopoz için civanperçemi kürü

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz