Prostat için Şifalı Bitkiler

Prostat için Şifalı Bitkiler

Erkeklerin korkulu rüyası olan bir hastalık için bitkisel çözüm önerisi paylaşacağız bu yazımızda.

Eminim sitenin ziyaretçilerinin büyük çoğunluğu bayan ama erkeklere özel bir hastalık olunca görmezden gelmek olmazdı. Konumuz prostat ve prostata iyi gelen bitkisel çözümler.

Ne yazık ki erkeklerimizin çoğu prostata karşı çok bilinçsiz. Eğer site içerisinde arama yaparsanız prostat için yazılmış uzun bir makale bulabilirsiniz. Bu konuda ise prostata iyi gelen bitkisel tedavi yöntemi ve çözümü açıklayacağız.

Prostata Bitkisel Çözüm: Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu iyi huylu prostat büyümesi tedavisi için bitkisel tedavi yöntemi olarak taze sıkılmış domates kürünü öneriyor.

Tarifi: Prostat büyümesine karşı bir ay süreyle her gün akşam yatmadan 1 saat önce bir bardak taze sıkılmış domates suyu içmelisiniz.

Bu uygulayacağınız kür bir aylık başlangıç kürü olarak geçer. Bu süre içerisinde her gün tüketilir. Bir aydan sonra ise haftada 2 veya 3 defa uygulanmaya devam edilmesi yeterlidir.

Prostata Ne iyi Gelir? Şimdi sizlere prostat hastalığının bitkisel tedavisinde kullanılan farklı doğal çözümleri anlatmak istiyorum.

– 10 gram hazenbel, 10 gram kereviz yaprağı ya da tohumu ayrı ayrı birer litre su ile 10 dakika kaynatılır. 30 dakika demlenerek, sabah akşam tok karnına birer su bardağı ayrı ayrı içilir. Bu terkiplerin içilmesine Bir ay süre ile devam edilmelidir.

– 250 gram brokoli bir litre su ile 4 dakika kaynatılır. Günde bir kaç bardak içilir. Bana göre prostata karşı en etkili formül bu. Tek sorun brokoli sevmeyenler için tadı biraz kötü.

– 8 litre kaynar suyun içine 500 gram sarı kantaron konularak 40 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Buzdolabında saklanan karışımdan sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1 bardak içilir.

– At kestanesi, tam açılmamış servi kozalağı, mazı yaprağı, ardıç tohumu, ökse yaprağı, ayrık kökü ve maydanoz gibi bitkilerin çayları günde 3-4 bardak içilir.

– Kenevir, kereviz tohumu ile birlikte kaynatıldıktan sonra balla tatlandırılarak macun yapılıp yemeye devam edilir.

– Bir su bardağı kaynar suya, 10 gram funda konulur. 10 dakika bekletildikten sonra günde 2-3 bardak içilir.

– Maydanoz kaynatılarak suyundan günde 3 su bardağı miktarında içilir. İster sıcak, ister soğuk içebilirsiniz.

– Prostat iltihabı için her gece 1 litre suda 1-2 soğan sabaha kadar bekletilerek, sabahları aç karnına içilir.

prostat-nedir

Bu yazı prostata iyi gelen besinler çaylar içecekler kaplıcalar bitki çayları şeyler ilaçlar şifalı bitkiler prostat nasıl geçer uyarılır olur bakılır küçültülür giderilir muayene edilir prostat için kür bitki çayı bitkisel ürünler antibiyotik en iyi ilaç prostata kesin doğal çözüm bitkisel tedavi ne iyi gelir ne iyi gelmez kim hangi bölüm hangi doktor bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

prostata ne iyi gelir, prostata iyi gelen bitkiler, prostata iyi gelen şifalı bitkiler, prostata iyi gelen yiyecekler, prostata iyi gelen bitki, prostada ne iyi gelir, prostata iyi gelen besinler, prostata neler iyi gelir, prostat için şifalı bitkiler, prostata iyi gelen gıdalar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz