Kömür ile Dişlerinizi Doğal Olarak Beyazlatmak

Kömür ile Dişlerinizi Doğal Olarak Beyazlatmak

Neşeli insanlar tarafından her zaman daha parlak bir gülümsemeyle kafayı karıştırdım. Her zaman çok büyüleyici ve mutlu görünürler. Belki değiller ama parlak gülümsemeleri onları öyle göstermeye zorluyor. Eğer neşeyle gülüşürseniz ama dişleriniz sarımsı görünürse, gülüşünüzdeki tüm mutluluk ortadan kaybolur çünkü sarımsı dişlere sahip olmak utanç vericidir.

Günde 2 kez dişlerini fırçaladıktan sonra bile bu sorunla karşılaşan insanlar, bilinmeyen nedenlerden dolayı veya bazen kötü diş hijyeni, sigara içmek, çiğneme tütünü, aşırı ilaç kullanımı ve düşük kaliteli gargara gibi dişler ve diş macunu çeşitleri gibi bazı iç problemlerden dolayıdır. Sarımsı dişlerin ve kokuşmuş nefesin bir başka nedeni de mide rahatsızlıklarıdır. Evet, doğru duydunuz. Kötü mide sağlığı, özellikle sarı dişlerde ağız sorunlarına neden olabilir . Sorun elden çıkarsa kişi diş hekimlerini ziyaret etmelidir, ancak bundan önce dişleri kısa sürede doğal olarak beyazlatabilen ve kokuşmuş nefesten kurtulmanıza yardımcı olacak sihirli, ancak doğal bir bileşen ev ilacı vardır .

Gerekli şeyler şunlardır:

  • 1 yemek kaşığı. siyah susam tohumu yağı veya hindistancevizi yağı
  • Bir aktif kömür veya ¼ tsp kapsül

Çörek otu yağı veya hindistancevizi yağı: Bu yağlar, zorlanma çekme gücüne sahip doğal malzemelerle doludur ve gülümsemenizi aydınlatır. Diğer bileşen:

Aktif Kömür:  Aktif kömür, parlatıcı özellikleri ve plak ve sarı dişleri çıkarmak için süper güçleri ile ünlüdür.

Bu iki bileşen bir araya getirildiğinde daha da güçlüdür. Beyaz parlak dişlere her zaman çok saplantılı oldum, bu yüzden bu çözümü bir yerlerde okudum ve denedim ve kesinlikle harika faydaları var. Badem yağı gibi bazı esans yağlarını da kullanabilirsiniz, ancak siyah susam yağı şiddetle tavsiye edilir.

Talimatlar:

1. Kullanmakta olduğunuz aktif kömür kapsülü küçük bir kasede boşaltan kapsüller içindeyse, yağ ekleyin ve küçük bir kaşık veya spatula ile karıştırın. Kömür biraz dağınık ama merak etmeyin kolayca yıkar.

2. Şimdi bu karışımı ağzınızda 15-20 dakika çalkalayın. Bundan sonra yağı lavabonun veya çöpün içine dökün ve dişlerinizi ılık suyla fırçalayın.

3. Bu işlemi haftada 3-4 kez tekrarlayın ve en kısa zamanda şaşırtıcı sonuçları görün.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz