Kilo Vermek için Egzersiz Yapma ve Diyet Yapmayla İle İlgili Ev Çareleri

Kilo Vermek için Egzersiz Yapma ve Diyet Yapmayla İle İlgili Ev Çareleri

Merhaba arkadaşlar, bugünlerde, obezite korkunç bir sorun şeklini alıyor. Çünkü şişmanlık meydana geldiğinde giderek daha fazla hastalıkla karşılaşılmaktadır. Bu yüzden herkes onların formda olmalarını istiyor. Ancak ağırlık arttıkça, onu azaltmak çok zor bir iştir.
Kilo almanın birkaç nedeni olabilir. Kızartılmış yiyecekler gibi, abur cubur yiyin, doğru zamanda yemek yemeyin, fazla yemek yemeyin, sadece yemek için uyuyun, yatın ya da oturun, daha az su için, fiziksel aktivite yapın, vb. Başladığı zaman, artmaya devam ediyor. 

Her şeyden önce kilo vermek için kesin bir kararlılık gereklidir. Çünkü sık sık kilomuzun azalmasını istiyoruz ama bunun için hiçbir şey yapmıyoruz. Ve yarından itibaren kesinlikle ağırlığını azaltmak için bir şeyler yapacağımızı düşünüyorlar.

Ancak bazen kilo kaybıyla ilgili o kadar gergin oluyoruz ki, kahvaltı, öğle veya akşam yemeğinde asla yiyecek bırakmayız. Ve bu şekilde çabucak kilo vereceğimizi düşünün. Bazen bunu yapmak ağırlığı azaltır. Fakat vücut içeriden çok zayıflar.

 Kilo kaybı için ev ilaçları

Blogumda bu tür doğal ev ilaçlarını paylaşacağım. Kullananlar kolayca kilo kaybedecekler ve herhangi bir zamanda yiyeceği atlamak zorunda kalmayacaklar. Bu çözümler aynı zamanda birçok vücut probleminin üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. 
Ne bu çareler yardımı ile spor salonuna gitmek gerek ne de ağır iş yapmak için gerekli olmayacak.

1. Kilo Vermek İçin  Çemen Tohumu

Geceleri bir kaşık çemen otunu bir bardak suya batırın. Sabahları uyanın ve bu çemen içeren boş mideyi yudumlayın. Bundan sonra çemen tohumlarını çiğneyin ve çiğneyin. Yedikten sonra bir saat boyunca hiçbir şey yiyip içmeyin. Bunu üç ay boyunca düzenli olarak yaparak, aklın sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Kilo Kaybı Amla Yağı

Yumurta C vitamini çok fazla hazineye sahiptir. Kilo vermek için sabahları üç ila dört stanza suyunu içmelisiniz. Meyve suyu içtikten 45 dakika sonra hiçbir şey yemeyin. Bunu iki ila üç ay boyunca yapın. Bunu yaparak kilo azaltılacak ve bu da saçınızı ve cildinizi etkileyecektir. 

3. Kilo Kaybı İçin Turp 

Turp ve turp çıkarın. Daha sonra, kara tuz ve bir kaşık limon suyunu bu suyla karıştırın ve sabahları aç karnına iç. Bu yağ kesici içmeyi içtikten sonra 40 dakika boyunca hiçbir şey yemeyin. Mucizevi sonuçları görmek için bu yağ kesiciyi düzenli olarak iki ila üç ay boyunca içirin . 

4. Kilo Kaybı Için Acı Kabak 

Acı kabak (acı kabak) içinde çok az kalori vardır. Kilo kaybında kullanıldığı için. Acı tadı nedeniyle diğer sağlık yararları da var. Bu nedenle düzenli olarak acı kabak veya acı kabak suyu kilo kaybınıza ekleyin.

5. Kilo Kaybı Için Kimyon Tohumları 

Kimyon tohumu (kimyon) ağırlığını azaltmak için, kimyon suyu tüketmek iyidir. Kimyon suyu elde etmek için, bir kaşık kimyonu geceleri yarım bardak suya batırılmış halde tutun. Ve sabahları o kadar pişirin ki, su yarı kalmalıdır. Şimdi bu suyu sıcak olarak iç ve çay gibi iç. 

6. Kilo Kaybı Için Domates 

Domates çok hızlı yağ yakmak için çalışır. Bu nedenle, sabahları kilo vermek için, aynı şekilde üç ya da dört domates yiyin, hatta kaya tuzu ve biberi ile. Domates yiyerek cildin yanı sıra yağ yanıkları da parlamaya başlar. 

7. kilo kaybı için şişe kabak 

Kabak sebzelerinde kalori miktarı çok düşüktür. İçinde kesinlikle yağ yoktur ve su çok bulunur. Bu nedenle, kabak kilo kaybı için çok iyi bir seçenektir. Ağırlığı azaltmak için sabahları boş kabak veya atıştırma zamanı kabak suyunun alınması daha iyidir. Ayrıca vücuda yeterince enerji verir. Kabak pişirme de faydalıdır. 

8. kilo kaybı için tarçın 

Bir bardak sıcak su içinde bir T-fincan tarçın tozu ve bir kaşık bal karıştırın. Sabahları bu tarçın suyunu içip, midesini boşalın. Düzenli olarak tarçın suyu içerek ağırlık kolayca kontrol edilebilir.

9. Kilo Kaybı Için Brinjal 

Brinjal sık sık olduğu kadar insanlara da kötü söylenir. İçinde kalite yok. Ancak patlıcan özelliklerinin bir stok var. Bunlardan biri de kilo vermek. Patlıcan içindeki su miktarı ve kalori miktarı daha azdır. Patlıcanın sebzeleri darı ekmeği ile yenirse, kilo vermede çok yardımcı olur. 

10. Kilo Vermek İçin Limon 

Sabahları bir bardak sıcak suya limon suyunu sıkarak bir kaşık balla karıştırın. O zaman bu sağlıklı içeceği düzenli olarak iç. Bu içecek daha az yağ tüketir. Bu da vücudun ditoksifikasyonuna neden olur. Yüzünden hangi parıltı geliyor. 

11. kilo kaybı için su 

Su vücudumuz için çok önemlidir. Vücudun tüm aktiviteleri su ile gerçekleştirilir. Bu nedenle, yeterli miktarda su yiyerek yemeğin sindirimi iyi yapılır. Çünkü metabolik sistem içme suyu ile düzgün çalışır. Ancak doğru zamanda içme suyu çok önemlidir. Aksi takdirde, sonuçları da acı çekebilir. 

Kilo Vermek İçin Su

Ağırlığı azaltmak için, sabahları iki ila üç bardak sıcak su içiniz ve içiniz. Su içtikten 40 dakika sonra sadece bir buçuk saat sonra su içiniz. Yemek yedikten sonra sıcak su içerseniz çok iyi olur. Asla yiyeceklerle su içmeyin. 

  • Suyun Yararları

Tüm bu ev ilaçları kullanılarak ağırlık kolayca azaltılabilir. Ve bununla birlikte başka şeylere de göz kulak olun. 

  • Çok fazla yemeyin – yemek yemeyin, açlıktan biraz daha az yemeyin. Yedikten hemen sonra uzanmayın, birkaç adım atın ya da titreşim duruşunda 10 dakika bekleyin. 
  • Sabah ve akşam 30 – 40 dakika yürüyüş yapın. Sabahları keskin adımlarla yürüyün. Akşam ve akşam yedikten sonra yavaş gidin. 
  • Geceleri yedikten sonra uyumayın, ancak iki ila üç saat sonra uyuyun. 

Yani bunlar, Egzersiz Yapmadan ve Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Ana Telafileridir Tüm bu ipuçlarıyla, artan kilonuzu kontrol edebilirsiniz. Ve yan etkileri bile yok. Çünkü bunlar tamamen doğal çözümler. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz