Karın İncelten Hareketler

Karın İncelten Hareketler

Elbette ki her erkek ve bayan karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak ister. Ama bu öyle kolay bir iş değildir. Bu yazımızda size karın küçültmek için tavsiyelerde bulunacağım.

Karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak istiyorsanız kardio egzersizleri ile yaktığınız kalorinin aldığınız kaloriden daha az olduğu (aradaki farkın 500 kalori olması tavsiye ediliyor) bir diyet listesini uygulamanız gerekiyor. Bu bölgede bulunan fazla kilolar inatçı olduğu için kardio egzersizleri en iyi çözüm olarak görünüyor. Koşmak, spor salonu üyeliği gerekmeden yapabileceğiniz en basit kardio egzersizi. Fazla kiloları verdikten sonra karın bölgesine özel, şekillendirici egzersizlere geçiş yapabilirsiniz.

Diyetinizin hangi aşamasında olursanız olun karın ve bel bölgesindeki yağların kolay gitmediğini kısa sürede fark edeceksiniz. Tek bir bölgeden zayıflamak mümkün olmadığı için bu yağları ancak düzenli egzersizle atabilirsiniz. Düzenli egzersizden kastım düşük ve orta tempolu yürüyüşler ya da esneme hareketleri değil. Yağ yakımı ancak nabzın belirli bir oranda yükseldiği ve bu noktada en az 30 dakika tutulabildiği kardio egzersizlerle mümkün. Koşmak, yüzmek, hızlı tempolu yürüyüşler, zorlayıcı aerobik programlarını bu egzersizler arasında gösterebiliriz.

Fazla yağlardan kurtulduktan sonra karın bölgesi hala istediğiniz şekilde olmayabilir. Hatta olmama ihtimali oldukça yüksektir. İşte bu noktada kardio egzersizleri dışında bu bölgede bulunan kaslara ton veren, şekillendirici, evde veya açık havada yapabileceğiniz egzersizlere, yoga veya pilates gibi egzersiz programlarına yönelebilirsiniz.

Karın bölgesinde en çok incelmeyi sağlayacak hareketleri video olarak sizlere göstermek istiyorum.

Aşağıdaki videoda alt karın kaslarına yönelik olarak evde yapabileceğiniz bazı hareketleri bulabilirsiniz.

Bu videoda alt ve üst karın kasları, bel bölgesi ve yan kısımlara yönelik olarak yapılabilecek egzersizler gösteriliyor.

Bu yazı karın inceltici hareketler, karın inceltici egzersizler, karın incelten hareketler egzersizler, karın nasıl incelir, karın nasıl inceltilir, karın küçültme hareketleri, karın yağlarını ne eritir, karın kaslarını geliştiren hareketler, karın kaslarını çalıştırma konusunda yazılmıştır.

karın küçültme hareketleri, karın küçültme, saglikvegebelik com, karın yağlarını eritmeye yönelik egzersizler, ahmet maranki spor hareketleri, bacak çalıştıran hareketlerde kızlık bozulurmu, azgın bakirekızlar, karin hareketleri, karin incelten hereketler, kaıp hastaları için basit kardio hareketler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz