Isırgan Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır Faydaları

  • ALTERNATİFTIP
  • Isırgan Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır Faydaları için yorumlar kapalı
  • 866 kez görüntülendi

Isırgan Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır Faydaları

Küçükken aman ona dokunma elini yakar, zarar verir, canın acır gibi cümlelerle uzak durmaya çalıştığımız ısırgan tohumundan elde edilen ısırgan tohumu yağının faydaları ve kullanımı hakkında bilgilenmeye ne

dersiniz?

Isırgan Tohumu Yağı Isırgan tohumunun preslenmesiyle elde edilir. Potasyum tuzları, organik asitler, histamin ve asetilkolin içerir.

Isırgan tohumu yağının ekolojik şartlarda üretilmiş ve soğuk sıkım olarak elde edilmiş olanlarının kullanımı daha uygun olur.

Isırgan Tohumu Yağının Faydaları: Saçı kuvvetlendirir. Hücre yenileyicidir. Böbrek kumlarını döker. Saç dökülmesini önler. Burun kanamasını giderir. Egzama şikayetlerini giderir. Savunma sistemini güçlendirir.

Romatizma ve mafsal ağrılarını dindirir. Balgam söktürücüdür. Regl döneminin düzenli olmasını sağlar. Dalak hastalıklarında ve çıbanlarda faydalıdır.Bakteri ve virüs enfeksiyonlarına karşı direnci artırır. Kan temizleyici olarak, miyom küçültücü olarak kullanılır.

Savunma sistemini güçlendirmesi, bakteri ve virüs enfeksiyonlarına karşı direnci artırması, kan temizleyici etkisi ısırgan yağının faydaları olarak belirtilebilir.

Isırgan Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır?
Günde 2 defa bir çay bardağı suya veya şekere 3 damla damlatılarak alınır. Saç diplerine masaj yapılarak uygulanır.

Not: Yukarıda Yer Alan Yazılar Bilgilendirme Amaçlıdır. Kullanmadan Önce Mutlaka Doktorunuza Danışınız.

Bu yazı ısırgan tohumu yağı nasıl kullanılır kullanımı nasıldır, ısırgan tohumu yağı fiyatı, ısırgan tohumu yağı ne işe yarar, ısırgan tohumu yağı nasıl yapılır elde edilir çıkarılır etkileri faydası nedir kullananlar kullanıcı yorumları fiyatı ısırgan tohumu yağı konusunda yazılmıştır.

isirgan tohumu yagi nasil kullanilir, isirgan oru yagi nasil kullanilir, ısırgan yağı nasıl yapılır, ısırgan tohumu yağı nadıl kullanılır, ısırgan tohumu yağı kullanımı, ısırgan tohumu yağı faydası kimler kullanır, ısırgan tohumu yağı faydaları saç için nasıl kullanılır, ısırgan tohumu cinsellik için nasıl kullanılır, isirgan otu sac icin nasil kullanilir, haşhaş tohumu cinsellik için nasıl kullanılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.