Zayıflama Kemeri Faydaları Zararı Fiyatı

Zayıflama Kemeri Faydaları Zararı Fiyatı

Zayıflama kemeri satın al ve oturduğun yerden kilo ver sloganı ile tüm dünyada satılan ve yaygın ilgi, kabul gören bir bölgesel zayıflama aletidir. Zayıflama kemerleri işe yarıyor mu zayıflatıyor mu

soruları son zamanlarda okurlar tarafından sıkça bizlere sorulmaya başlanan bir soru haline gelmeye başlayınca bizler de sizlere zayıflama kemeri kullanımı hakkında bilgi vermek amacıyla aşağıda okuyacağınız bilgilendirici makaleyi yazmaya karar verdik.

Zayıflama kemerleri yaklaşık olarak 4-5 yıldır tanıtımı yapılan ve ilk zamanlarda etkili bir bölgesel zayıflama sağladığı gerekçesiyle şimdikine göre oldukça fahiş fiyatlardan satılan bir zayıflama aletiydi. İlk satış kampanyası sırasında zayıflama kemerleri kullanıcı yorumları henüz oluşmadığı ve insanların reklamlarda gördüklerine inanarak göbek eritme ve karın zayıflatma umuduyla aldığı bu zayıflama aletleri 150 tl ye varan fiyatlardan satışa çıkartılmıştı. Zamanla ürüne olan ilginin azalması nedeniyle bu günlerde 25-30 tl ye kadar düşen fiyatlardan satılıyor. Bölgesel zayıflama amacıyla kullanılan bu kemerler, zayıflama kemeri al çağrısı yapan gittigidiyor, hepsiburada gibi e-ticaret siteleri, Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde hizmet veren kapıda ödeme sisteminden tv shop reklamlarına ve internet reklamcılığına kadar bir çok yöntemle satışı yapılan bir zayıflama ürünüdür.

Zayıflama Kemeri Faydaları Nelerdir
Zayıflama kemeri faydalı mı diye bir çok kişinin aklında sorular oluyor. Zayıflama kemeri alacakların ürün hakkında yaptıkları yorumların önemli bir kısmı ürünü almadan önce kaliteli bir ürün olup olmadığı konusunda yoğunlaşıyor.
Peki gerçekten zayıflama kemeri işe yararmı? Malesef bu konuda elimizde bilimsel bir kanıt yok. Ancak zayıflama kemeri işe yarıyor mu sorusunun gerçekten cevabını bilenler zayıflama kemeri ile zayıflayanlar veya zayıflayamayanlar yani zayıflama kemeri kullananlar oluşturacaktır. Ancak bilinen şu ki zayıflama kemeri jeli bu ürünün faydalarını önemli ölçüde artırıyor ve titreşimin yağ dokularına ulaşmasını sağlıyor.

Zayıflama kemeri kaç kilo verdirir: Bu tamamen kişinin zayıflama kemerini kullanım süresinin sıklığı ve uzunluğuna göre değişiyor. Aynı şekilde zayıflama kemeri kaç kalori yakar diye merak edenlere de bu yanıtı veriyoruz. Ancak 1 saatlik bir zayıflama kemeri kullanımı neticesinde ortalama olarak dakikada 1 kaloriden 60 dakika sürede 60-80 kalori yaktırdığı iddia ediliyor. Ayrıca sauna belt isimli terleme kemerleri de saatte 120 kaloriye kadar enerji harcatabilmektedirler.

Zayıflama kemeri kaç dakika kullanılmalı: Etkili sonuç alabilmek için günde en az 2 saat zayıflama kemeri kullanmak gerekiyor. Şahsen benim bu kadar vaktim yok ama tüm gün boyunca evde, büroda iş yerinde oturanlar için denenebilir.

Zayıflama kemeri titreşimli ve titreşimsiz özelliklere sahip olabiliyor. Zayıflama kemeri tavsiye olarak genellikle titreşimli olanlar uzman tv, ekşi sözlük gibi sitelerde tavsiye ediliyor.

Zayıflama kemeri fiyatları markalarına göre değişiyor. 200 tl ile 30 tl arasında fiyat aralığı var. Gördüğünüz gibi en ucuzu ile en pahalısı arasında ciddi bir fiyat farkı var. İyi bilinen zayıflama kemeri modelleri ve markaları, vibro, sinbo, relax, acura gibi markalar sayılabilir.

Zayıflama kemeri yorumları incelendiğinde ortaya 3 türlü yorum çıkıyor. Zayıflama kemeri yorum yapanlar ya ürünü kullandıklarını ve verim alamadıklarını söylüyor, ya da kullandım ve azıcık ta olsa zayıfladım diyor. Bir kısım ise hiç kullanmaya fırsat olmadı evde duruyor diye söylüyor. Zayıflama kemeri kullananlar arasındaki yorumlar genellikle biraz kullanıp bırakanların çoğunlukta olduğunu gösteriyor. Diğer yandan da 3-4 ay boyunca titreşimli zayıflama kemerleri kullananların büyük bir kısmının kalıcı zayıflama yaşadığı da zayıflama kemeri kullananların yorumları arasında dikkat çekiyor.

Zayıflama kemeri zararlımı yan etkileri var mı derseniz zayıflama kemeri zararları gibi bir durum söz konusu değildir. Belki işe yaramaması nedeniyle kesenize zararlı olabilir. Zayıflama kemeri en iyisi hangisidir şayet bir fikriniz varsa bunu bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Zayıflama kemeri kullanan kişilerin pek çoğu kemerin reklamlarda söylendiği gibi bir etkiye sahip olmadığı görüşünde. Ayrıca kullanıcıların pek çoğu kemeri kullanmak için yatmak yada ayakta durmak zorunluluğunun bulunduğunu ve şiddetli titreşim yüzünden bilgisayar karşısında otururken kullanmanın imkansız olduğunu söylüyor. Ancak düzenli olarak bu aleti 3 ayın üzerinde kullanan kişilerden bazıları da bu ürün sayesinde vücutlarının daha kolay biçimlendiğini belirtiyor.

Bu yazı zayıflama kemerinin faydaları, zayıflama kemerinin zararları, zayıflama kemerinin kullanımı, zayıflama kemeri kullananlar, zayıflama kemeri fiyatları, zayıflama kemeri ne işe yarar, zayıflama kemeri nedir, zayıflama kemeri nasıl kullanılır, zayıflama kemeri kullanıcı yorumları  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

titreyen kemer, titreme kemeri, sauna belt zararları, tokluk kemeri kullananlar, sağlık kemeri, titreyen bel kemeri, tokluk kemeri satış, titreyen kemer zayiflatirmi, titreme kemerleri, titreme kemeri zararlari

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz