Suna Dumankaya Saç Sarartma Yöntemleri

  • ESTETİK VE GÜZELLİK
  • Suna Dumankaya Saç Sarartma Yöntemleri için yorumlar kapalı
  • 981 kez görüntülendi

Suna Dumankaya Saç Sarartma Yöntemleri

Doğal yollarla saçlarını sarartmak isteyenler için sizlere bir bitkisel formül önerimiz olacak. Bu doğal bitkisel kür ile saçlar sarışınlarınki gibi doğal sarı görünecek. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan Saç saratmanın en doğal yöntemini

açıklayalım.

Papatya suyu ile saç rengi açma ve saçları sarartma
Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son derece doğal oluyor hem de çok ekonomik. Eczane ya da kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz papatyayı aktarlarda da bulmanız mümkün. Paket halinde kurutulmuş olarak satılan papatya suyunu hazırlamak son derece basit.

Paketin üstünde papatyaları kaç litrelik suyla karıştırmanız gerektiği yazıyor. Genelde paketler 1 litreye uygun olarak hazırlanıyor. Papatyaları ve suyu bir tencereye koyup iyice kaynatın. Soğuduktan sonra süzgeçten geçirip papatya suyunu bir şişeye doldurun. Güneşe çıkmadan önce her gün hatta dilerseniz günde 2-3 defa saçlarınıza papatya suyu uygulayarak tarayın. Saçınıza papatya sürdükten sonra bir süre güneşte durup güneşin saçınıza mümkün olduğunca çok nüfuz etmesini sağlayın. Bir kaç sefer sonra saçınızın rengindeki açılmayı farkedeceksiniz.

Papatya suyu bir saç açıcı kadar etkili olmadığı için koyu renk saçların sapsarı olması gibi sonuç vermesi imkansızdır. Fakat saçınızın kendi tonundan en az 2-3 ton açılmasını sağlayarak saçınıza bir ışıltı katabilirsiniz.

Bu yazı saç sarartan bitkiler, saç sarartma yöntemleri, saç sarartıcı şampuan, saç sarartma, saç sarartıcı, saç nasıl sararır, saçı sarartmanın yolları, saçları sarartmak için  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

saçları sarartmak için, saç sarartma, saç nasıl sararır, saç nasıl sarartılır, Sac sarartıcı, saçlar nasıl sarartılır, saçlar nasil sararir, saç sarartma yöntemleri, papatyayla saç nasıl sarartılır, Saçı ne saraRtır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.