Saçları Yumuşatan Bitkisel Maske

Saçları Yumuşatan Bitkisel Maske

Malzemeler: 2 yemek kaşığı bal + bir limon

Hazırlanışı: 2 yemek kaşığı balı bir limondan elde ettiğiniz suyla karıştırarak saç maskenizi hazırlayabilirsiniz Maskeyi kuru saçınıza sürüp 10 dakika beklettikten sonra saçınızı iyice durulayın.

Maskenin ardından saçlarınız dolgun ve parlak bir görünüm kazanacak. Bu karışımın haftada bir kez veya iki kez kullanılması uygun.

Cansız saçlara krem 
Malzemeler: Yumurta sarısı + rom + adaçayı yağı

Hazırlanışı: Derin bir kapta yumurta sarısını, bir kaşık romu ve 4 damla adaçayı yağını iyice karıştırın. Bu karışımı, şampuanla yıkanan ve durulanan temiz saçlara uygulayın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra da ılık suyla durulayın.

Faydaları: Yumurta sarısının saçlar üzerinde yarattığı yumuşatıcı etki onların çok daha kolay taranır hale gelmesini sağlıyor. Romun içerdiği alkol dezenfektan özelliğiyle saç derisini rahatlatıyor. Adaçayı yağının ise arındırıcı etkisi var. Kısaca, hazırladığınız bu kremle saçlarınız daha yumuşak ve ipeksi oluyor ve tararken de zarar görmüyor. Bu karışımın haftada bir kez veya iki kez kullanılması uygun.

Bu yazı saçı yumuşatan şampuan, saçı yumuşatmak için maske, saçları yumuşatan yağlar, saçları yumuşatan şampuan, saç yumuşatma yöntemleri, bitkisel saç yumuşatma, saç nasıl yumuşar  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

saç yumuşatma yöntemleri, erkek saç yumuşatma yöntemleri, sac nasil yumusatilir, saç yumuşatma, sac nasıl yumusatılır erkek, erkek saçı nasıl yumuşatılır, saçlar nasıl yumuşar, kuru saçları yumuşatmak, erkek saçı nasıl yumuşar, saç nasıl yumuşar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz