Renex Çatlak Ve Selülit Serumu Nedir? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı

  • ALTERNATİFTIP
  • Renex Çatlak Ve Selülit Serumu Nedir? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı için yorumlar kapalı
  • 1.206 kez görüntülendi

Renex Çatlak Ve Selülit Serumu Nedir? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı

Selülitleriniz ve çatlaklarınız ile başınız dertte ise renex çatlak ve selülit serumunu inceleyin! Çatlak ve selülit oluşumunu mühim düzeyde ortadan kaldıran ve derinin yenilenmesine katkıda bulunan Renex yağ kıvamını taşıyan bir ürün olarak karşımıza çıkar. Hemen hemen kadınların hepsinde birden farklı nedenlere bağlı olarak selülit ve çatlak oluşumları gözlenir.

Bu çatlak ve selülitler daha çok basen gölgesinde olmaktadır. Bilhassa doğumdan sonra selülitlerin ve çatlakların vücutta artış gösterdiği izlenimi ortaya çıkar. Selülit ve çatlakların önlenmesine dair veya oluşumundan sonra iyileşmesine dair yapılan çeşitli uygulamalar her zaman istenilen ve beklenilen sonucu ne yazık ki veremeyebilir.

Selülit Ve Çatlak Nedenleri

Östrojen hormonu selülitlerin ortaya çıkmasında en önemli hormon olarak bilinir. Erkeklerde bu hormonun olmaması nedeni ile selülit belirtilerine rastlanılmaz. Bir diğer neden ise kalıtım olmaktadır. Bir bayanın annesi selülit yönünden şikayetçi ise aynı şekilde o bayanda selülitleri yönünden şikayetçi olabilir. Kalıtımsal faktörler vücutta bazı bölgelerin daha kolay zarar görmesine etki eder.

Kadınlarda var olan dokuların erkeklerdeki dokulara göre daha esnek olması nedeni ile kadınlar çevresel faktörler, kalıtım ve yaş itibari ile daha çabuk etkilenir. Bazı hassas durumlar kadınların bacaklarında daha kolay hasar oluşumuna etki eder. Bununla birlikte kılcal damarların görünür hale gelmesi de kadınların dokularının esnekliğinden kaynaklanır.

Renex Çatlak Ve Selülit Serumu Nedir?

Kadınlarda görülen selülit ve çatlak derinin onarılması için piyasada çok sayıda ürün ortaya çıkarılır. Ancak bunlardan bazıları istenilen ve beklenilen sonucu verir. Selülit ve çatlaklar üzerinde olumlu etkileri olan Renex çatlak ve selülit serumu nedir? Kullananlar, fiyatı , kullanımı hakkında merak edilen sorulara şöyle yanıtlar verilebilir.

Serumun içerisinde bulunan doğal bitki özleri hasar alan derinin onarılmasında mükemmel bir etkiye sahiptir. Deride meydana gelen hasarın onarılmasını sağlayarak vücutta oluşma ihtimali mümkün olan selülit ve çatlak unsurlarının var olduğu derinin kontrol altında tutulmasını ve deriyi çatlak ve selülitlerden kurtarmayı amaçlar.

İçerisinde bulunan doğal bitki özleri hücre yapılandırıcı ve hücre yenileyici olarak kullanılır. Hücrelerin yenilenmesi pürüzsüz bir cilde sahip olunması açısından son derece etkilidir.

Renex Serum Faydaları Nelerdir?

Selülit ve çatlaklar üzerinde onarıcı etkiye sahip olan Renex serum içerisinde jojoba yağı, tahiti yağı, kolajen, deniz yosunu özü, kakao yağı, hint yağı ve badem yağı içerir. Tahiti yağının E vitamini açısından son derece zengin olduğu kanıtlanmıştır. E vitamini vücuttaki hasar görmüş derinin yeniden yapılandırılmasını ve hücre yenilenmesini sağlar. Yapılandırılan deri yeni hücrelerin çoğalması açısından da oldukça etkilidir. Yeni oluşan hücreler sayesinde deri gergin bir yapıya sahip olur.

Deniz yosunu özü hidrolize edilir ve serum içerisinde kullanılarak hücrelerin beslenmesini sağlar. Deniz yosunu özü ve E vitamini diğer yağlar ve bitki özleri ile birleşerek cildin yenilenmesine olumlu etkide bulunurlar. Besin değerleri bakımından zengin olan Renex serum faydaları üzerine söylenmesi gereken bir başka unsurda serumun kullanımının ilk anından itibaren kısa süre içerisinde deriye nüfuz edebilmesidir.

Renex Serum Kullanımı

Serumun kullanılmasından önce uygulanacak bölgenin öncelikle bol su ve sabun ile iyice temizlenmesi gerekir. Ardından kurulanan bölgeye Renex serum kullanımı talimatlarına uyularak dairesel hareketlerle uygulanması gerekir. Kullanımdan kısa süre sonra uygulanan bölgede karıncalanma hareketleri hissedilecektir. Bu karıncalanma hareketleri serumun deri altına nüfuz ettiğinin göstergesi olmaktadır.  30 gün boyunca düzenli olarak kullanım sağlayan kişiler derideki onarılmayı büyük oranda görceklerdir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.