Oniks Taşının Faydaları ve Anlamı

Oniks Taşının Faydaları ve Anlamı

Ülkemizde özellikle Kırşehir yöresinde çıkartılan ve genelde süs eşyası olarak işlenen oniks taşının faydaları ve özelliklerini öğrenmeye ne dersiniz?

İlk önce şunu bilmelisiniz; bu özel taşı piyasada hem oniks taşı, hem onyx taşı, hem de onix taşı olarak bulabilirsiniz. Şimdi bu faydalı taş hakkında derlediğimiz bilgileri verelim.

Oniks Taşının Özellikleri: Sert bir taş cinsinden olan onixs taşı antik yunan ve roma döneminde oldukça fazla kullanılan ve popüler taşlardan birisiydi. (Oniks) Onixs ismi is Roma mitolojisi ile alakalıdır.

Uyumlu Olduğu Burç : Aslan, Yay, Kova

Rengi : Beyaz, Gri, Yeşil, kahve tonları ile Düzgün bantları siyah

Çıkarıldığı Başlıca Ülkeler : Hindistan, Mısır, Çin, Meksika, Madagaskar, İtalya, Almanya

Oniks Taşının Faydaları: Odaklanmayı oldukça güçlendiren bu taş odaklanma sorunu yaşayanlara yardımcı olabilecek değerlere sahiptir. Kadın ve Erkek zıt kutuplarını dengeler ve ilişkiyi oldukça sağlamlaştırır. Kaygıları azaltır ve geleceği daha iyi bir bakış açısı ile izlemeye yardımcı olur.

Nazar konusunda etkili taşlardan bir tanesidir. Nazara iyi gelir. Zamanla duyulan enerji ihtiyaçlarına en yüksek düzeyde cevap verir. Odaklanma sorununa oldukça iyi geldiğinden bir şeye bağımlı iseniz size bağımlılığınız konusunda yardımcı olabilir. Cesaret ihtiyacınızı oldukça karşılayabilir.

Bu yazı oniks taşının özellikleri onyx taşının faydaları maranki onix gerçek olduğu nasıl anlaşılır zararları temizlenmesi yararları fiyatı etkileri kimyasal özellikleri kullanımı nevşehir nedir ne renktir kırşehir nereden alınır nerelerde bulunur ne işe yarar neye iyi gelir nereden çıkarılır nasıl anlaşılır kullanılır temizlenir oluşur yüzük tesbih kapadokya kullananlar hakkında bilgi vermek için yazılmıştır.

oniks tasi faydalari, çayı kazanlr fiyatı, oniks tasinin faydalari, Oniks Taşının, oniks taşı temizliği, oniks taşı özellikleri VE NEDİR, oniks taşı nedir ve faydaları, oniks nasıl nedir, oniks nasıl bulunur, yeşil oniks faydaları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz