Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Oluşan 9 Şey

  • CİNSEL SAĞLIK
  • Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Oluşan 9 Şey için yorumlar kapalı
  • 2.046 kez görüntülendi

Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Oluşan 9 Şey

Kadınlar, göğüslerindeki azalma sonrasında gerçekleşen birçok şeyi bulur. Günümüzde, yeni teknolojiyle bayanlar göğüs ameliyatı geçirmekte ve bu da onlara çok yardımcı olmaktadır. Fazla kilo nedeniyle memelerde artış, çocuklarına beslenme ve hem östrojen hem de hassas olan orantısız meme veya cinsiyetinizden gelir. Büyük göğsü olan kadınlar, sinir sıkışması, sırt yaralanmaları , boyun ağrısı ve omuzlar gibi birçok sağlık sorunuyla karşı karşıya kalabilirler .

Burada size göğsünüzdeki azalmadan sonra olan bir şeyi söylüyorum. Bunlar meme ameliyatı yapmayı planlayan kadınlar için önemlidir.

1. Kolayca egzersiz yapmak

Göğüslerinizi azalttığınızda kolayca farklı egzersizler yapabilirsiniz . Egzersiz yaparken ya da koşarken ağır meme ile omzunuzda, boynunuzda ve sırtınızda ağrıya neden olur. Küçük memeli olanlar kolayca her türlü kolay ve zor alıştırmayı kolayca yapabilirler.

2. Giyim size daha iyi uyacak

Herhangi bir kadın veya kız ağır göğsünü ameliyatla veya diyetle azalttığında, kendilerini daha iyi hissedebilirler ve her bez onlara kolayca sığabilir ve daha güzel ve akıllı görünürler. Herhangi bir olaya ya da vesile gittikleri zaman oldukça memnun ve rahat görünüyorlar.

3. kolayca kendi boyutunda sutyen satın

Ağır göğüs veya göğüs problemi ile karşı karşıya kalan kadınlar, kendi boyutlarında sütyen alamıyorlar. Sütyen boyutları nadirdir ve farklı alışveriş merkezlerinde kolayca bulunmaz. Bunun için, farklı alışveriş merkezlerinden tam boy sütyen bulmak için çok çaba sarf etmek zorundalar. Memelerinde küçülme olduktan sonra, bu bayanlar sütyen ölçülerini herhangi bir bayan dükkandan veya hatta her alışveriş merkezinde kolayca bulabilirler.

4. Göğsünüzün dalgalanan boyutu

Göğüslerinizin egzersizler, diyetler veya ameliyatlar yoluyla azalmasından sonra, birkaç ay başlayarak küçük beden sütyen giymek için bir süre ve büyük beden sütyen giymek için bir süre hissedersiniz. Çünkü ilk aşamada, uygun ebatta olması çok zaman alacaktır. Doktorlar normal boyutta yerleşmenin yaklaşık 3 ay alacağını söyledi.

5. Yine kilonuzu arttırırsanız, büyümeye başlarlar

Ameliyattan sonra veya kilonuzu diyet veya egzersizlerle kontrol ettikten sonra . Herhangi bir bayanın vücut ağırlığına dikkat etmediği 1-2 yıl sonra, daha sonra artmaya başlar ve sonuçta meme büyüklüğü de artar. Bunun için ağır göğsünüzden kurtulmak için kilonuza dikkat etmeniz gerekiyor.

6. Meme şekli zamanla değişebilir

Ameliyattan sonra bile meme büyüklüğünün aynı kalması gerekmez. Meme büyüklüğü zamanla değişebilir. Meme büyüklüğündeki bu değişiklik genellikle kadın vücudundaki hormonlardan kaynaklanır.

7. Daha emin ol

Meme büyüklüğünüzdeki küçülmeden sonra kendinize daha güveneceksiniz. Göğüs büyüklüğü büyük olan kadınlar çoğunlukla evlerinin dışına çıktıklarında kendilerini kucaklama hissederler. Ameliyattan sonra meme büyüklüğü azalır ve bu kadınlar diğer insanlarla yüzleşme konusunda kendilerine güvenir.

8. Tylenol aşağı koymak olabilir

Kadınlar büyük veya ağır göğüsleri varsa , boyunlarında, omuzlarında ve sırtlarında ağrı çekebilirler . Bu ağrıdan kurtulmak için bayanlar göğüslerini normal boyutta yapmada yardımcı olabilecek meme ameliyatını tercih ederler.

9. Mutlu hissedeceksiniz

Kadınlar meme ameliyatı kararını alırken dikkatli olmalıdırlar. Meme cerrahisinin artılarını ve eksilerini iyi bilmelidirler. Dişiler normal büyüklükte meme aldıktan sonra mutlu olabilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.