Limonla Gebelik Testi Nasıl Yapılır

  • ALTERNATİFTIP
  • Limonla Gebelik Testi Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
  • 1.119 kez görüntülendi

Limonla Gebelik Testi Nasıl Yapılır

Hanımlar evde gebelik testi inanılmaz şekilde doğru sonuçlar vermekte.Bu yöntemle çok kolay bir şekilde hamilelik testinizi evinizde rahatça öğrenip yapabilirsiniz. Limon ve karbonat ikilisi gebelik testi için size yeterli olan iki etken madde.

Hamilelik testinin doğru sonuçlara ulaşması için regl gününden bir hafta zaman zarfı geçmesi gereklidir. Regl dönemi bir hafta geciktikten sonra eczanenize başvurup gebelik testi alabilir veya kendi evinizdeki imkanlarla limon ve karbonat kullanarak kendi gebelik testinizi kendiniz basitçe yapabilirsiniz. Bu uygulamayı yapanlardan edinilen bilgi ve verilere göre limon ve karbonat ile yapılan hamilelik testi oldukça başarılı. Tabii limon ve karbonat testinden sonra sonucunuz olumlu ise en kesin sonuç olan kan testine başvurmanızı önemle vurgulamak isteriz. Peki limonla gebelik testi nasıl yapılır.

Limonla Gebelik Testi Nasıl Yapılır

gebelik testi

Derin bir kap alıp içerisine idrarınızı yaptıktan sonra bir adet limonu alıp ikiye bölüyoruz. Daha sonra limonun bir parçasını yaptığınız idrar üzerine sıkıyoruz. İdrar kabında limon tortuları yüzeyde kalırsa hamile değilsiniz. Eğer idrar üzerine sıkılan limon tortuları kabınızın dibine çökmeye başlamışsa evet hamilesiniz. Tortuların aşağı çökmesi gebe olduğunuzun işareti demektir.

Bir diğer yöntem ise oldukça ucuz ve maliyetsiz olan hemen hemen herkesin evinde bulunan karbonat (ekmek sodası) ile yapılan gebelik kontrol yöntemidir. Peki karbonat ile bu işlem nasıl basit bir şekilde öğrenilebilir. Bu yöntemler tamamen sizin hamilelik şüphelerinizi ortadan kaldırmaya yöneliktir. Yazımızda belirttiğimiz gibi limon ve karbonat ile yapılan hamilelik testleri başarılı sonuçlar verse de mutlaka kan testi yaptırmadan kesin sonuç için acele etmemeniz gerekmektedir. İşte karbonatla gebelik testi nasıl yapılır şimdi sizlerle…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.