Kirpik Dökülmesine Bitkisel Çözüm

  • ALTERNATİFTIP
  • Kirpik Dökülmesine Bitkisel Çözüm için yorumlar kapalı
  • 686 kez görüntülendi

Kirpik Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Kirpikler bir kadının güzelliğini dışa vurduğu en can alıcı bölgelerden bir tanesidir. kirpiksiz bir kadın ya da erkek düşünebiliyor musunuz? Şahsen bana kirpik dökülmesi zor bir durummuş gibi geliyor. Bir de kirpik dökülmesi adı verilen bir durum var.

Kirpiklerin dökülme nedeni stres kaynaklı olabileceği gibi, bağışıklık sisteminin zayıflaması veya bir takım göz hastalıkları neticesinde de görülebilmektedir. Kirpik dökülmeleri durumunda doktora gitmenizde kesinlikle büyük fayda vardır.

Bizlerin ise sizlere yapabileceği şey, kirpik dökülmesi durumunda uygulanabilecek bitkisel çözüm kürlerini sizlere aktarmak olacaktır. İşte sizlere kirpik dökülmesine iyi gelen bazı doğal tedavi yolları:

** 1 Bardak ılık çaya 1 gram dövülmüş kinin katılmalı, kirpikler ve kirpik dipleri bu su ile, kibrit çöpüne pamuk dolayarak ya da kulak pamuğuyla ıslatılmalıdır. Bu dökülmeyi önler. Bu su, her 3 günde bir yeniden yapılmalıdır, aksi halde bayatlar.

** Kükürt yönünden zengin gıdalar (soğan, turp, lahana, şalgam, tere) ile D vitaminli gıdalar (balık yağı, yumurta, balık) sık sık yenmemelidir. Bunlar kirpikler ve kaşların sağlıklı kalmalarını sağlar ve dökülmeleri önler

Bu yazı kirpik dökülmesine iyi gelen yağlar şeyler ne iyi gelir hangi yağ iyi gelir doğal bitkisel kesin çözüm hangi doktor bakar evde karşı ne yapılmalı vazelin sarımsak badem yağı için serum ne yapmalı ne yapılmalı ilaç dua nasıl geçer durdurulur giderilir önlenir kirpik dökülmesini ne önler önlemek için ne yapılmalı engelleyen yağlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

kirpik dökülmesine bitkisel çözüm, kirpik dökülmesinin nedenleri, gebelikte kirpik dökülmesi, çocuklarda kirpik dökülmesi, kirpik dökülmesi nedenleri, kirpik dökülmesine doğal çözüm, kaş ve kirpik dökülmesi nasıl önlenir, kirpik dökülmesinin sebepleri, kirpik dökülmesinin tedavisi, kaş ve kirpik dökülmesine çözüm

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.