Kırışıklık Kremleri

Kırışıklık Kremleri

Kırışıklık kremleri ile cildinizdeki kırışıklıkları giderirken mükemmel bir cilde de sahip olmak isterseniz sizlere önereceğim kremleri kullanmanız ve faydalarından yararlanmanızı istedim. Bu kırışıklık giderici kremler sayesinde cildinizde kırışıklıklardan eser kalmayacak.

Kırışıklık Kremleri

Her kırışıklık kremi %100 işe yaramayabilir. Ancak bahsedeceğim kırışıklık kremleri, bir çok insan cildinde denenmiş ve en kötü %80’e kadar kırışıklığı gideren kremlerdir. Piyasada bulunan kırışıklık kremlerinin en iyilerini ve fiyatlarını sizler için derledim. Umarım kullanınca da çok beğeneceksiniz.

Kırışıklık Kremleri ve Fiyatları

1- Total Face Lift

Total Face Lift

Total Face Lift kırışıklık kremini cildinize sürdüğünüz andan itibaren cildinizdeki pürüzsüzleştirmeyi fark edebilirsiniz. Bu kırışıklık kremi makyajdan önce cilde krem gibi sürülür ve etkisini 5 dakika içerisinde gösterir. Surata tam anlamı ile botox etkisi yapar. Total Face Lift kreminin fiyatı 80 ile 120 TL arasındadır.

Lancome Kırışıklık Kremi

Fiyatı yaklaşık olarak 200 ile 280 TL arasında değişmektedir. Ancak inanılmaz etkili bir kremdir. Hatta bir çok ünlü yıldız bu kremi kullanıyor desem yeridir. Bir çok ünlünün de kullanmasının yanı sıra popüler güzellik merkezlerinde de sıklıkla kullanılan bir kremdir.

Loreal Paris Revitalift Kırışıklık Kremi

Kırışıklıkların uzun vadede gitmesini sağlayan bu kremin başarı oranı neredeyse %90’dır. Hemen hemen her kırışıklık sorunu yaşayan cilt tiplerinde denenmiş ve milyonlarca kişi tarafından beğeni sağlamış bir kırışıklık kremidir.

Doğacı Kırışıklık Kremi

Doğacı markasının kırışıklık kremi olan bu kremin fiyatı 15-20 TL arasındadır. Eğer kırışıklıklar için ciddi paralar ayıramıyorum diyorsanız bu krem sayesinde cildinizde oluşabilecek kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Sebamed Kırışıklık Karşıtı Kremi

Bu krem kırışıklık önleyici olup kırışıklıklar oluşmadan önce kullanılması gereken bir kremdir. Piyasa fiyatı yaklaşık olarak 25 ile 35 TL arasında değişmektedir.

Este Lauder Kırışıklık Kremi

Bayanların %90’a kadar işe yaradığını söylediği kremlerden biriside bu kremdir. Kırışıklıklara kesin çözüm bulmak isteyenlere şiddetle önerilir. Ayrıca fiyatı da uygun gibi gözüküyor. Piyasada 150 ile 160 TL arasında satılmaktadır.

Olay Regenrist Regenerating Kırışıklık Serumu

Kırışıklıkları uzun vadede azaltmaya yarayan bu serum oldukça popüler bir üründür. Olay markasının ürünleri arasında oldukça fazla tercih edilir. Özelikle alın ve dudak bölgesindeki kırışıklar üzerinde çok daha sağlıklı etkileri bulunur. Piyasada yaklaşık olarak 55- 60 Tl arasında bir fiyata satılmaktadır.

Ellezza Salyangoz Özlü Krem

Salyangoz özlü kremlerin bir çoğu kırışıklık karşıtı kremlerdir. Tam bir kırışıklık düşmanı olan bu krem kullanıldığı süre boyunca cilde ütü etkisi yapar. Nasıl gömleklerimizi ütülerken dümdüz yapıyorsa cilde de aynı bu etki ile yaklaşır. Bu kremi genel olarak 40-55 yaş arası tercih ediyor. Piyasadaki fiyatı ilse 50-75 TL arasında değişmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.