Göğüs Ağrısı Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Göğüs Ağrısı Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Hem kadınlarda hem de erkekler göğüs ağrısı görülmesinin farklı nedenleri vardır. İnanın göğüste ağrı olmasının sebeplerini sayfalar dolusu yazabiliriz. Fakat unutulmaması gereken en önemli nokta göğüste ağrıyı tetikleyen şeyin; kalbe yeteri kadar oksijen gitmemesidir.

Farklı hastalıklar neticesinde kalp yeteri kadar oksijen alamazsa göğüs bölgesinde ağrı hissedilir. Örnek vermek gerekirse son iki gündür yoğun şekilde grip ile başım dertte. Göğüs bölgemde aşırı derecede ağrı hissediyorum. İşte grip hastalığının sonucunda kalp yeterli oksijeni alamadığı için göğüs bölgesinde yoğun bir şekilde sızlama, batma ve ağrı hissediyorum.

Göğüs bölgesinde ağrıya grip başta olmak üzere onlarca çeşit hastalık sebep olabilir. Siz hangi hastalıkla başınız dertte olursa olsun, size vereceğim bitkisel öneri ve tavsiyeler ile göğüs ağrısına çözüm bulabileceksiniz. İşte sizlere tavsiye edebileceğim bitkisel tedavi yöntemleri.

– Ağrının olduğu dönemlerde ada soğanı çayı hazırlanarak içilebilir. Ayrıca bu bitkinin macunu da yapılıp tüketilebilir.

– Günlük bir avuç ceviz yiyebilir veya yağı ile göğüse masaj yapabilirsiniz. Eğer ceviz yemekten hoşlanmıyor iseniz suda bir gece bekletip suyunu içebilirsiniz.

– 7 gram ısırgan tohumu ile yumurta karıştırılıp her gün tüketilebilir.

– Bal ile karabiber macun kıvamına getirilip göğüs bölgesine sürülebilir. Ayrıca bal ile karabiber sulandırılıp her gün içilebilir.

– Lavanta çayı içilebilir veya macun haline getirilip her gün tüketilebilir.

– Keçiboynuzu pekmezi günlük 2 kaşık olacak şekilde yenilebilir veya su ile karıştırılıp içilebilir.

– Göğüs ağrısının olduğu dönemlerde günlük bir tane muz yenilebilir. Muz göğüs ağrısını geçirmede oldukça etkilidir.

– Bir su bardağının içerisine şeker ve nişasta ilave edilip hafta da iki kere içilebilir.

İşte bu tavsiye ve bitkisel öneriler sayesinde sizde sıkıntı yaşadığınız göğüs ağrıları için kolayca çözüm bulabilirsiniz. Unutmayın ki göğüs ağrısı asla tek başına oluşan bir durum değildir. Mutlaka bir hastalık neticesinde çıkar ya da başka bir hastalığın habercisidir.

Bu yazı göğüs ağrısı nasıl geçer göğüs ağrısına ne iyi gelir iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler içecekler nelerdir doğal kesin bitkisel çözüm için dua ne yapılmalı ne yapılır hangi bölüm bakar doktora gidilir tedavisi iyi gelen yağlar nasıl yok edilir nasıl geçirilir önlenir durdurulur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

gogus agrisi nasil gecer, göğüs ağrısına bitkisel tedavi, göğüs kafesi ağrısı nasıl geçer, göğüs ağrısına ne iyi gelir, göğüs ağrısı ne iyi gelir, göğus kafesi ağrısına ne iyi gelir, göğüs ağrısı bitkisel tedavi, göğüs ağrısına bitkisel çözüm, göğüs ağrısına iyi, göğüs ağrısı doğal yolla nasıl geçer

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz