BÖBREK TAŞI OLANLAR LÜTFEN DİKKAT

  • ALTERNATİFTIP
  • BÖBREK TAŞI OLANLAR LÜTFEN DİKKAT için yorumlar kapalı
  • 1.535 kez görüntülendi

BÖBREK TAŞI OLANLAR LÜTFEN DİKKAT

BÖBREK TAŞI OLANLAR LÜTFEN DİKKAT
Arkadaşlar, Eşkina balığının kafası içerisindeki kürecikte iki adet elmas şekline benzer şekilde taş ( kemik ) bulunur bu taşlar böbrek taşlarını kesinlikle düşürüyor,hem de herhangi bir cerrahi müdahale vb. tedavilere gerek kalmadan…
Maalesef çoğu insan bunu bilmiyor. Geçende arkadaşlarla konuşurken konusu geçince sizlerle paylaşmak istedim.Belki çevrenizde hasta olan varsa faydası olur.
Benim bildiğim uygulama şu şekilde:
Bir çay bardağına geceden 1 tane taş atıyorsun ve üzerine 1 limon sıkıyorsun, sabaha kadar bu taş limon suyunda eriyor, aç karnına bunu içip 1 saat bir şey yemiyorsun. 1 ay içinde böbreklerde hiç bir şey kalmıyor.
Arkadaşımın babaannesi için şöyle uygulamış ; bir kavanoza 8 adet taş atıp 8 limon sıkmışlar ve üzerine 100 gr. toz çemen ( toz çemenin ne olduğunu ben bilmiyorum aktarlarda satılıyormuş) buz dolabına koyup taşlar eriyene kadar arada kavanozu çalkalamışlar, taşlar eridikten sonra günde 1 yudum içilmiş ve doktorların operasyondan başka çare yok dediği taşlar 6. gün dökülmüş. sadece taşlardan boşalan alanda iltihap oluşma riskine karşı iltihap kurutucu ilaç tedavisi görmüş.
Sizlere yazmadan önce google da şöyle bir bakındım benzer yöntemler anlatılıyor ve taşlar harici olarak farklı fiyatlardan satılıyor, ilgilenen arkadaşlar biraz araştırıp daha geniş bilgiye ulaşabilir. Umarım birilerine yardımı dokunur… Acil Şifalar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.