Dil Felci Bitkisel Tedavisi

Dil Felci Bitkisel Tedavisi

Genelde dil tutulması ile karıştırılan dil felci ayrı olarak incelenmesi gereken bir konudur. Bu yazımızda sizlere dil felci için bitkisel çözümler sunacağız.

Dil felci sinir sistemindeki bir bozukluktan dolayı, dil gücünün kaybolmasıdır. Doktor tarafından tedavi edilmesi gerekir. Lakin bazı zamanlar bitkisel ve doğal tedavi yöntemleri de dil felcinin iyileşmesi için fayda sağlamaktadır.

Dil Felci tedavisi için sizlere bitkisel bir çözüm önerimiz var.

Malzemeler: Lavanta çiçeği, Nezle otu, Zencefil kökü, Sarımsak, Sirke.

Hazırlanış Şekli
– Sirke içinde bekletilen lavanta çiçeği süzülerek ezilir. Elde edilen lapadan dil üzerine sürülür.

– Suda kaynatılan zencefil köküyle sarmısak süzüldükten sonra ezilir. Hazırlanan lapadan tedavi süresince dil üzerine sürülür.

– Sirke içinde bekletilen nezle otu kökünün süzülme-sinden elde edilen sıvı ile, ağız sık sık çalkalanır.

Bu yazı dil felci nedir neden olur sebepleri nedenleri belirtileri nelerdir dil felcine ne iyi gelir bitkisel çözüm dil felci nasıl tedavi edilir anlaşılır geçer iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler nelerdir bitkisel tedavisi doğal kesin çözüm hangi doktor bakar bölüme gidilir hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

DİL RESİMLERİ, dildeki yaralara bitkisel çözümler, dil resmi, dil felcinin bitkisel tedavisi, dil felcine ne iyi gelir, dil felcine hangi doktor bakar, dil felcinde yemek yeme şekli, dil felci tedavisi, dil felci nedir, dil felci nasıl geçer

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz