Bioder Tüy Azaltıcı Serum İşe Yarıyor mu?

  • TANITIM
  • Bioder Tüy Azaltıcı Serum İşe Yarıyor mu? için yorumlar kapalı
  • 1.019 kez görüntülendi

Bioder Tüy Azaltıcı Serum İşe Yarıyor mu?

İnsanların sık sık karşılaştıkları ve ortak sıkıntıları arasında istenmeyen tüyler de yer alıyor. Özellikle de yüz bölgesinde meydana gelen istenmeyen tüyler güzelliğinize gölge düşürebiliyor. Bu tür sorunlardan kurtulabilmek için acı verici yöntemler denemek yerine daha doğal ve başarı oranı yüksek olan yöntemler deneyebilirsiniz. Örneğin, Bioder tüy azaltıcı serum kullanarak, istenmeyen tüyleri engelleyerek yok edebilirsiniz.

Kalıcılık oranı oldukça yüksek olan Bioder tüy dökücü serum, turunç ve bitkisel karışımlardan elde ediliyor. Quercetin maddesi, ferulik asit ve genistein maddelerini de içerisinde bulunduran Bioder tüy dökücü serum, tüylerin gelişmesinin önüne geçmede yararlı oluyor. Bu maddeler sayesinde aynı zamanda tüyler azalarak zamanla daha da geç çıkmaya başlarlar.

Güvenilir Tüy Dökücü Ürünleri

Bioder tüy dökücü serumdan daha etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız uygulama yapmak istediğiniz bölgedeki tüylerin köklerinden alınmış olması gereklidir. Aynı zamanda uygulanacak olan yüzeyin titiz bir şekilde temizlenmiş olması da gereklidir. İlk haftalarda 3 günde 1 şeklinde Bioder tüy dökücü serumu kullanabilirsiniz.

Yüz için kullanılacak olan ürünler ile vücut için kullanılacak olan ürünler arasında etki farkları olduğu için Bioder’i tercih edebilirsiniz. İçerisindeki maddeler ile insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermediği kanıtlanmış olan bu tüy azaltıcı ürün tüylerde azalmaya yol açar.

Bioder Tüy Azaltıcı Serum İşe Yarıyor mu? Bioder Tüy Azaltıcı Serumu Nasıl Kullanmalı?

Kutuyu açtığınızda epilasyonu takip eden 3 gün boyunca, her gün biri olmak üzere sırasıyla kullanacağınız 3 şişe çıkar, tüyleri kökünden alan herhangi bir epilasyon yönetimini ( ağda, lazer, cımbız vb.) takiben sadece 3 gün uygulanır. Temizlenmiş cilde aşağıdaki sırayla uygulanır.

Her gün yukarıda ki sıralamaya göre kullanılacak olan üründen yeterli bir miktar alınır; tüylerden arındırılmış, kuru ve temiz cilde yedirerek uygulanır. Kullanımdan sonra bölge hemen yıkanmamalıdır. Durulama gerektirmez. Yüz ve vücut bölgesinin farklı cilt ve tüy yapısı göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Tüy ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir. Kullanım şeklinde belirtilen uygulama sıralaması takip edilmelidir.

  1. Tüy Azaltıcı Yağ (1. Gün) : Bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki sağlarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.
  2. Tüy Azaltıcı Serum (2. Gün) : Turunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlar.
  3. Tüy Azaltıcı Losyon (3. Gün) : Kırmızı yonca ve soya ekstresi gibi özel seçilmiş bitkisel özler ile tüy çıkışında gecikme ve tüy çapında incelme sağlar. Epilasyon sonrası yağ ve serum ile bakım yapılmış cilde, kürün son aşaması olarak bariyer fonksiyonu güçlendirici bakım yapar, maksimum etkinlik sağlar.

Bioder Tüy Azaltıcı Kür, tüyleri kökünden alan her hangi bir epilasyon yöntemini (ağda,lazer, cımbız vb.) takiben sadece ilk 3 gün yukarıda ki sıra ile uygulanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.