Cool Clinic

  • TANITIM
  • Cool Clinic için yorumlar kapalı
  • 844 kez görüntülendi

Cool Clinic

Cool Clinicİstanbul’da hizmet veren elit bir estetik merkezidir. Sizlere coolsculpting adlı bir bölgesel zayıflama imkânı sunan bu yerde, ameliyatsız olarak yağlanma sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Vücudunuzda kalıcı olarak yer edinen yağlanmalarınızı tedavi edebileceğiniz cool clinic, sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Mükemmel bir görünüme kavuşmak amacıyla doğal yollardan incelme tedavisi yaptırabileceğiniz bu coolsculpting uygulaması, çift FDA onaylı tek bölgesel incelme sistemidir.

Dünya üzerinde birçok kişi tarafından yaptırılan bu uygulamanın amacı, yağ hücrelerinin dondurulmak suretiyle vücuttan uzaklaştırılmasıdır. Böylelikle incelme meydana getirilen bu işlem sırasında anestezi veya kesi bir müdahale gerekmemektedir. İstanbul’un Nişantaşı bölgesinde ulaşım sağlayabileceğiniz cool clinic‘te sizlerde bu tedavi yönteminde faydalanabilirsiniz.

Coolsculpting Nedir?

Coolsculpting nedir derseniz, cerrahi bir işleme gereksinim duymadan bölgesel olarak zayıflama yöntemine denmektedir. Anestezi gerekmeden kesi uygulanmaksızın yapılan bu işlem tamamen doğaldır. İnatçı yap birikimlerinin soğutularak vücuttan atılmasına dayanan coolsculpting nedirsorusu, hayatına ara verecek vakti bulunmayan ve ameliyat korkusu olan kişiler tarafından uygulanmaktadır. 15 yaş üzeri olan kadın veya erkekler tarafından yaptırılabilen bu işlemde, diyet ve spor ile ortadan kaldıramadığınız kalın yağ bölgeleri hedeflenmektedir. Özellikle kadın ve erkeklerde karın ile bel yanlarında görülen yağların ortadan kaldırılması amacıyla uygulanmaktadır.

Coolsculpting nedir derseniz, bu işlem herhangi bir yan etki bırakmamakta ayrıca acı ve ağrıya neden olmamaktadır. Yağ birikimi meydana gelen bölgelerinizde %20 ila %40 arasında bir azalma görülen bu uygulama ile sizlerde arzu ettiğiniz görünüme doğal yollardan kavuşabilirsiniz. Ortalama olarak 1 saat süren bu uygulama, tek seans yapılmaktadır. Uygulama yapılan bölgelerde 2-4 cm arasında incelme meydana gelmekte ve yağ hücreleri kalıcı olarak yok olmaktadır.  Bu işlem hakkında www.coolclinic.com.tr web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Coolsculpting Tedavi Süreci

Coolsculpting tedavi süreci cerrahi bir işlem uygulanmadan belirli bölgelerde biriken yağları azaltan FDA onaylı güvenilir bir yöntemdir. Vücudun birçok bölgesinde yaptırılabilen bu uygulama başlıca karın, göbek, bel ve kalçalarda yaptırılabilmektedir. Kalıcı olarak yağ hücrelerini %20-%40 oranında ortadan kaldıran bu işlemde ilk olarak uygulama bölgeleri işaretlenmektedir. İşaretlenme sonrasında bölgelere özel bir koruyucu sürülmekte ve cihaza bölgeler tanıtılmaktadır. Biriken yağ dokusunun cihaza takılan vakum içerisine alınması ile birlikte coolsculpting tedavi süreci başlamaktadır.

Coolsculpting tedavi süreci‘nde daha sonra yağ hücreleri kristalleştirilmektedir. Kristal hale gelen yağ hücreleri parçalanmakta ve parçalanan hücreler ise metabolizma faaliyetleri sonucunda vücuttan atılmaktadır. Oturarak veya yatarak rahatça uygulanabilen bu işlem, hayatına ara vermenize gerek bırakmamaktadır. İstediğiniz süre zarfı içerisinde rahatlıkla bu işlemi yaptırabilirsiniz. Kalıcı bir yan etki barındırmayan bu zayıflama yöntemi, kısa süreli olarak kızarıklığa neden olabilmektedir. İşlemi tam olarak kendini göstermesi 2-4 ay arasında sürmektedir. Tedavide uygulama süresi bölgeye göre değişim gösterebilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.