Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

Kim yaşlanmak ister ki? Gençlik yıllarındaki gibi sağlıklı, güzel olmayı kim istemez? Ama mademki yaşlanmaktan kaçmak mümkün değil, o zaman ne kadar geciktirirsek o kadar iyidir. Yapmamız gereken sağlıklı yaşamak, şifalı bitkilerden faydalanmak ve spordan asla vazgeçmemek ve doğru zamanda doğru şekilde kozmik beden temizliği yapmak.

Kozmik beden temizliği senede 2 defa yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda ay dolunay durumunda iken bu uygulama yapılır. Şimdi detaylara girerek konuyu biraz açalım.

Ahmet Maranki; Kozmik beden temizliği kalın bağırsağı, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organları temizleyerek bedenin 10 yaş gençleşmesini sağladığını ve bu sebepten dolayı her sene en az 1 kere beden temizliği yapılması gerektiğini belirtiyor.

Kozmik beden temizliği kanser, hepatit B, hepatit C, reflü, ülser, kalın bağırsak hastalıklarında, basur, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkili bir yöntemdir.

Uygulama Eylül, ekim kasım aylarında ve mart, nisan, mayıs aylarında ayın dolunay olduğu zaman; gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu gün bitiyor. Kozmik beden temizliğinde şu yöntemi uyguluyoruz.

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar yada mevsimine göre ıspanak, maydanozun suları sıkılıp içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da eklenerek, her sabah 2 bardak içilecek.

Öğle: Mevsim meyveleri 5 dakika kadar haşlanıp yenilecek.

Akşam: Salata ve sebze çorbası dışında hiçbir şey yenilmeyecek.

Kozmik beden temizliğinin son gecesi akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağı yudumlanarak içilecek.Bu kürü uygularken asla tüketilmeyecek besinler ise şunlar: Ekmek, hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, konsantre gıdalar, şeker, kolalı içecekler, kahve, siyah çay.

Okuduğunuz bu makale kozmik beden temizliği hakkında size yeterli bilgiyi vermediyse, Ahmet Maraki hocamızın anlatımıyla videoumuzu izlemeye veya yorum yaparak sorularınızı iletmeye ne dersiniz?

Bu yazı ahmet maranki kozmik beden temizliği seti lavman nasıl yapılır 2017 2018 2019 2020 tarihi videosu nasıl yapılır yapanlar nedir yapılır faydaları yararları faydası zararları ne işe yarar neye iyi gelir son günü yapılışı nedir ne zaman yapılır neler yenir ne demek yapanların yorumları tarihleri ilkbahar sonbahar kilo verdirir mi fiyatları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

kozmik beden temizliği nasıl yapılır, maranki kozmik beden temizliği, ahmet marankı kozmık beden temızlıgı, maranki kozmik beden temizliği NASIL YAPILIR, ahmet maranki beden temizligi nasil yapilir, ahmet maranki beden temizliği tarihleri 2013, beden temizligi nasil yapilir, kozmik beden temizliği nasıl yapılır 2012, ahmet maranki detoks tarihleri 2013, maranki beden temizliği nasıl yapılır 2012

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz