Ahmet Maranki Doğal Antibiyotikler

Ahmet Maranki Doğal Antibiyotikler

Toplumumuzda sağlıkla ilgili her şey ilaca bağlanır. İlaçlara karşı bağımlılığımız var.Boğazlarımız biraz ağrıyınca veya biraz öksürünce gelişi güzel bir antibiyotik alırız.

Bu antibiyotikler de balgamı sökmez, vücuttan mikrobu çıkaramaz. Antibiyotikler zamanla vücutta bağışıklık sağlarlar ve etkileri kalmaz. Bunların yerine bizim doğal antibiyotikler kullanmamız lazım.

Doğal Antibiyotikler Nedir?
Sarımsak, soğan doğal antibiyotiktir. Bunları çok fazla tüketmek lazımdır.

Özel reçete olarak tavsite ettiğimiz doğal antibiyotik tarifi:

Malzemeler: 1 baş sarımsak, Yarım limon, Yarım litre su, Cam kavanoz, alüminyum folyo.

Hazırlanışı: 500 CC (yarım litre) kaynatılmış soğumuş suyu cam bir kavanoza koyduktan sonra içine kabukları soyulmuş bir baş sarımsak, yarım limonu kabuğuyla dilim dilim doğrayıp atın.

Kapağını kapattıktan sonra (alüminyum folyo ile sararak ışık almasını engelleyebilirsiniz) karanlık bir ortamda 4 gün bekletin. Dört gün beklettikten sonra içinden posasını alın. Her kışa girerken bir kaç defa bu doğal antibiyotiği tekrarlarsanız savunma mekanizmanız güçlü olur.

Her yemekten 15 dakika önce aç karnına bir yemek kaşığı içebilirsiniz. Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir. Hiç bir yan etkisi de yoktur. Limonu hayatınızdan çıkartmayın. Tarifimiz bir kişiliktir. Daha fazla su ve ölçüyle de yapabilirsiniz

Bu yazı doğal antibiyotik nedir yapımı ibrahim saraçoğlu ahmet maranki krem soğan bal karışımı şurup feridun kunak sarımsak doğal antibiyotikler nelerdir hangileridir kürü tarifi yapılışı antibiyotiğin yanlış hazırlanması etkileri yararları etkisi icadı tarihçesi yararları yanlış kullanımı suyunu fazla koymak konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

antibiyotik yerine geçen yiyecekler, antibiyotik yerine geçen bitkiler, antibiyotik yerine ne kullanabilirim, çocuklar için doğal antibiyotik, antibiyotik yerine geçen besinler, ahmet maranki doğal antibiyotik tarifi, cocuklara dogal antibiyotik, antibiyotik yerine geçen bitkisel içecekler, doğal antibiyotik, doğal antibiotik

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz