Yüz Felci için Bitkisel Tedaviler

  • ALTERNATİFTIP
  • Yüz Felci için Bitkisel Tedaviler için yorumlar kapalı
  • 1.392 kez görüntülendi

Yüz Felci için Bitkisel Tedaviler

Bir insanın felç olması kadar vahim bir durum olmadığını düşünüyorum. Gerçekten zor bir süreç ve uzun bir tedavi süreci gerektiriyor. Yüz felci ile karşılaşan hastalar için bitkisel çözümlerin kullanıldığını biliyoruz ve bu önerileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

İlk önce yüz felci için bitkisel çözüm önerilerini, daha sonra ise yüz felcine iyi gelen şeyleri ve uygulamaları anlatmak istiyorum.

Dudak, yanak, kaş, göz çevresi gibi yüz hareketlerini yapmayı yüzümüzdeki sinirler aracılığı ile sağlıyoruz. Beynimizden gelen hareket emirlerini yüzümüzdeki sinirler yüz kaslarına iletmek suretiyle istediğimiz hareketleri yapmamızı sağlıyorlar.

Eğer beynimizde ya da yüz sinirlerinde oluşan bazı rahatsızlıklar bu ileti işlemine engel olurlarsa yüz felci meydana gelmekte ve yüz hareketleri kısmen ya da tamamen ortadan kalkmakta.

Ahmet Maranki yüz felci için pratik bitkisel çözümler:
-Ardıç yağı ile yüze masaj yapılır.
-Zencefil bal ile macun yapılarak Sabah-akşam bir ceviz büyüklüğünde yenir.

-50 gram ılık suyun içerisine üç avuç lavanta çiçeği konur. 48 saat bekletilir. Daha sonra bez yardımı ile süzülür. Bu karışım felçli kısım üstüne masaj yapılarak sürülür.
-Bir bardak kaynar suyun içine 10 gram biberiye konulduktan sonra 10 dakika bekletilerek günde 2 ya da 3 bardak içilir.
-Üzerlik yağı ile yüze masaj yapılır.

Yüz felci için aşağıdaki uygulamaları yapmak iyi gelecektir.

Yavaş yavaş ellerle destek vererek kaşları yukarı kaldırmak ve zamanla ellerden destek almadan kaşları yukarı kaldırıp indirmek ilk izlenmesi gereken yollardan biridir.

Gözleri sık sık sıkı bir şekilde yumup açmak ikinci izlenimlerden biridir.

Birine sinirlenmiş gibi kaşları asmak ise bu yollardan biridir.

Arada bir göz kırpıp açmak. Dudaklar için ise en güzel egzersiz mum üfler gibi üflemek dudağı büzmek.

Burun hareketleri yapmak mesela koku alırmış gibi burunu açmak. Sakız çiğnemeye çalışmak.

Bu yazı yüz felcine iyi gelen bitkiler ilaçlar egzersizler dua hareketler bitkisel yağlar ne iyi gelir için masaj okunacak dua nedir ilaç tens cihazı krem emg testi iğne ne yapmalı doğal kesin bitkisel çözümler çare evde son tedavisi nasıl meydana gelir düzelir başlar iyileşir önlenir tedavi edilir çabuk geçer oluyor egzersizleri en iyi doktor konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

yüz felcine ne iyi gelir, yüz felci nasıl geçer, yüz felci bitkisel tedavi, yüz felcine iyi gelen bitkiler, ahmet maranki yüz felci tedavisi, yüz felci için şifalı bitkiler, yüz felci bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, yüz felcine iyi gelen şifalı bitkiler, yüz felcine bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlu yüz felci tedavisi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.