Simit Bölgesi Nasıl Erir

  • DİYET
  • Simit Bölgesi Nasıl Erir için yorumlar kapalı
  • 1.901 kez görüntülendi

Simit Bölgesi Nasıl Erir

Kadınların en çok korktuğu bölgesel kiloların başında bel bölgesi simidi denilen yağ sarkmaları ve elbette göbek bölgesindeki fazla kilolar gelmektedir. Göbek bölgesi yağlanma erkekte ve kadında farklılık göstermektedir.

Erkeklerde bel simidi denilen oluşum olmaz. Çünkü erkeğin göbek yağlanması karın ve bel kalınlaşması biçiminde olduğu için bölgesel yağlanma değil de kitlesel bir kilo alma olayına dönüşebilmektedir.

Simit bölgesinde oluşan yağlanma ve kilo artışını yok etmek için tek başına diyet, beslenme veya egzersiz kısa süreli fayda sağlasa da, uzun soluklu olucak şekilde bel simidi bölgesini eritmek isterseniz tavsiyelerimizin hepsine uymanızı tavsiye ederiz.

Yiyecekler
Fasulye, nohut, mercimek gibi gıdalar ile kiraz, çilek, vişne gibi küçük meyveler en iyi yiyeceklerdir. Kuru fasulye, böğürtlen, kuru kayısı, kış meyvelerinin taze sıkılmış suları kilo vermede en etkili yiyecekler olarak sıralanıyor. Bu yiyeceklerin sizin tok hissetmenizi sağladığı için kilo vermenize yardımcı olur. Bunlardan günde 25 ila 35 gr kadar tüketilmeniz gerekir. Hiç yememek ise doğru değildir. Çok acıktığınız için belinizi kalınlaştıran çok yağlı, karbonhidrat ya da proteinli yiyecekler yemenize neden olabilir.

İçecekler
Buzlu soğuk su en iyi içecek. Kalorisizdir, midenizde doygunluk hissine neden olur ve daha az yersiniz. Kan basıncınızın ve adet öncesi dönemi rahat atlatmanızı da sağlar. Buzlu su içtiğinizde, vücudunuz ısınmak için ekstra kalori harcadığı da aklınızın bir kenarında bulunsun. Zayıflamak için alkolden uzak durun. Likör ve bira kandaki kortisol seviyesini yükseltir ve yağların göbek çevresinde toplanmasına neden olur.

Vitaminler
Kalsiyum kemiklerinizi koruyarak omurgada çatlaklara neden olan osteoporozu engeller. Bu sistem çöküğünde göbek dışarı fırlar. Eğer 50 yaş civarında veya daha yaşlı bir kadınsanız günde 1500 mg kalsiyum alın. 50 yaş altındaki erkek ve kadınlar için günde 1000 mg kalsiyum almaları öneriliyor. Göbek veya bel çevresinden zayıflamak için zayıflama ilaçları kullanmayın. Bu cezbedici ilaçlar egzersiz veya doğru beslenme desteği olmadan hiçbir işe yaramaz.

Jimnastik aletleri
Yere eğimli sabit egzersiz bandı ‘Decline Bench’ jimnastik aletleri içinde en iyisi. Yer çekimi nedeniyle vücudunuzun üst kısmı altından daha ağırdır. Ayarlanabilir aletle birçok zor hareket yapılabiliyor. Egzersiz aletini minimum 30 derece yere eğimli olacak şekilde kurun. Aletin oturma yerine oturun ve ayaklarınızı ayağınızı tutması için yapılan yere koyun. Yavaşça aletin üzerine doğru uzanın ve ellerinizi başınızın altına koyarak yavaş yavaş doğrulmaya çalışın. Hareketleri sürekli tekrarlayın.

Bisiklet en kötüsü
Bel çevresi simitleri eritmek için en iyi sporlar Kickbox, raket oyunları, squash, krol (crawl) yüzme ve tek başınıza tenis olarak belirtiliyor. Bunun yanında herhangi bir aerobik egzresizi de göbek çevresindeki yağları eritir. Tüm bu sporlar bir saatte 475 kaloriden daha fazla yakmanızı sağlar. Bisiklet sürmek bel inceltme için en kötü spordur. Bu basenler içindir! Bu kaslar tüm vücutla bağlantılı değildir.

Bu yazı simit bölgesini eritme hareketleri, simit bölgesi neresi, simit bölgesi nasıl erir, simit bölgesi nasıl incelir, simit bölgesi nasıl zayıflar, simit yağlarını eritme, simit bölgesi için egzersizler konusunda yazılmıştır.

bel bölgesi nasıl zayıflar, karin bolgesi nasil zayiflar, sımıt bolgesı nasıl erıtılır, simit bölgesi nasıl erir, simitler nasıl erir, beldeki simitler nasıl gider, simitler nasıl eritilir, simit bölgesi eritme hareketleri, bel simidi nasıl eritilir, simit bölgesi nasıl incelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.