Ozon Yağının Faydaları Nelerdir ?

Ozon Yağının Faydaları Nelerdir ?

Mükemmel bir doğal dezenfektan olan ozon yağının bilinmedik bin bir çeşit yönlerini öğrenmeye ne dersiniz. İşte ozon yağının doğal bir mikrop kırıcı olduğunu ve havada, suda bakteri, mikrop ve kötü koku bırakmaz.
Çocukların büyük derdi ve denenmeyen yol kalmayan sivilce, o hassas yumuşak tenlerine kozmetik sürerek tahriş edilmekte ve psikolojik olarak da etkilenen çocukların bun derdine mükemmel bir çare ozon yağıyla rahat bir nefes alabilirsiniz. Ozon karar yapısı ve kısa süre de tekrar oksijene dönüşmesiyle doğal ve hiçbir yan etkisi de yoktur. Bakteri ve mikrop öldürücü, etkili bir oksidan, kuvvetli ve doğal bir ürün çevreye zarar vermeyen faydaları oldukça fazladır. Doktor doktor dolaşıp sivilceler için kullanılan ilaçların yan etkisi en çok çocuklarımıza zarar vermektedir. Bu yüzden doğal ozon yağı mükemmel bir tercih olacaktır.Ozon Yağı

Temiz cildinize günde iki kez masaj yaparak uygulayınız. Bu sayede yüzünüz ferahlayacak, akne, uçuklardan kurtulacak ve kan dolaşımını artırır. Gün içindeki dışarıdan gelen zararlı toksinlerden de bu sayede kurtulabilirsiniz.
Ozon yağı saf zeytinyağının içerisine enjekte edilmekte deri üzerine masaj yaparak cildinizin sağlıklı, parlak ve pürüzsüz bir görünüme ulaşmasına sağlayabilirsiniz.

Ozan yağının uygulanmasıyla o bölgede ki yaşlı hücrelerin ölmesini ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Yaşlılığın belirtisi kırışıklıkların azalmasına, göz altında ki morlukların geçmesini sağlamaktadır. Selülit tedavisinde uygulanmakta ve gözle görülür bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Özellikle bayanlar için mükemmel bir tercih olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz