Madalyon Psikiyatri Merkezimiz

Madalyon Psikiyatri Merkezimiz

Madalyon Psikiyatri Merkezimiz
2005 senesinde kurulmuş olan Madalyon Psikiyatri Merkezi, 4 kişilik uzman ekip eşliğinde kurulmuştur. Bu uzman ekip Dr. Gülseren BUDAYICIOĞLU, Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ, Prof. Dr. Ayşe YALIN ve Dr. Mehmet Akif SAYILGAN’dan oluşmaktadır. Kurulduğu sene içerisinde T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsat alınmış ve Psikiyatri Merkezi olmuştur. Hizmet hayatına Madalyon Psikiyatri Merkezi olarak devam eden bu klinik giderek büyüyerek günümüzdeki 75 kişilik dev psikolog ve psikiyatrist kadrosuna sahip olmuştur. Bu kadro ile hizmet veren ekip 2013 senesinde İstanbul’da birinci, 2017 senesinde de İstanbul’da ikinci şubesini açmıştır. Ankara dışında İstanbul’da da şube açan psikiyatri merkezi artan talepler dâhilinde giderek de büyümeye devam etmektedir.

Madalyon Psikiyatri Merkezimizin Sunduğu Kolaylıklar

Madalyon Psikiyatri Merkezi olarak en büyük gayemiz insanların bizlere kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Çünkü psikiyatri, psikiyatri merkezi veya Psikiyatri Bilimi dendiğinde insanlar kiniklere gelmeye çekinmekte ve bu tedavi yöntemi süreklilik arz ettiğinden dolayı maddi anlamda kaygıya kapılmaktadır. Yüksek ücretler ödeyeceklerini düşünerek, psikiyatri merkezlerinden uzak kalan herkes için birbirinden farklı kolaylıklar sunarak, sizleri bu bilimsel tedaviye daha da yaklaştırıyoruz. İster Yetişkin Bölümüzden, isterseniz de Çocuk, Ergen ve Aile Bölümümüzden hizmet alacak olun, iki bölümümüzde de maddi kazançtan ziyade amacımız manevi kazanç sağlamaktır. Bu doğrultuda Emekli Sandığı ve Sosyal Sigortalar Kurumu ile antlaşmalar yapmış ve sizlere kolaylık sağlamış bulunuyoruz.

Madalyon Psikiyatri Merkezimizin Vermiş Olduğu Hizmetler

Madalyon psikiyatri merkezi olarak sizlere merkezimizde pek çok hizmet sunuyoruz. Merkezimiz yetişkin bölümü ve çocuk, ergen ve aile bölümünden oluşmaktadır.

  • İnsanların psikiyatri merkezlerinden korkmaması gerektiğinin altını çizmekteyiz. Bu doğrultuda ücret kaygısı olan kişilere birbirinden farklı imkânlar ve ödeme kolaylığı sunuyoruz.
  • Profesyoneller ile birlikte üstün kalitede hizmet sunuyor ve bilimsel anlamda yenilikleri yakından takip ediyoruz.
  • Üniversite hastanelerinde hastalar ile yakından iletişim kurarak onlara çeşitli bilimsel yaklaşımlar uyguluyoruz.
  • Özel muayenehanelerdeki konforu ve özeni tüm hizmet almak isteyen kişilere sunuyoruz.
  • Psikologlarımız ve psikiyatristlerimiz bir arada çalışarak çeşitli tedavi yöntemleri geliştirerek bilimse katkıda bulunuyoruz.
  • Geliştirilen programların en etkili şekilde uygulanması için gerekli testleri hazırlıyoruz.
  • Uzman psikologlar eşliğinde zekâ testleri, kişilik testleri ve nöro-psikolojik testler hazırlanarak, programlara bu testleri dâhil ediyoruz.

Madalyon Psikiyatri Merkezi Yetişkin Bölümü

Madalyon psikiyatri bölümümüzde sunmuş olduğumuz hizmet bölümlerinden biri olan yetişkin bölümümüzde profesyonel psikiyatristlerimiz ile birbirinden farklı konularda, sorunlarda hizmet ve eğitim sunuyoruz. Bu alanda hizmet veren uzman doktorlarımız ve psikologlarımız alanlarında isimi yapmış, başarılı ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Psikolojik ve psikiyatrik desteğe ihtiyaç duyan yetişkin kişilere, ailelere ve çiftlere bu bölüm altında hizmet sunuyoruz. Birbirinden farklı testler, tedavi ve terapi yöntemleri ile herkesin ihtiyacı olanı sunmaya çalışıyor bu nedenle herkese uygulayacağımız tedaviyi tek tip yöntem olarak sınırlamıyoruz. Birbirinden farklı konuların tek bir çatı altında toplandığı yetişkin bölümümüzde en kaliteli ve en doğru hizmeti alabilirsiniz.

Madalyon Psikiyatri Merkezi Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü

Madalyon Psikiyatri Merkezi Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü, psikolojik anlamda tedavi almak isteyen çocuk veya gençlerin tedavi süreçlerini, yakın çevresine ve konuyla ilgilenen her kesimi göz önünde bulundurarak çeşitli eğitimler ve psikolojik terapi yöntemleri uygulamaktadır. Bu bölümümüzde çalışmakta olan uzmanlarımız alanlarında davranışsal ve psikolojik destek sunabilecek kabiliyete, deneyime ve bilgi birikimine sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Çocuk ve ergen sağlığı için birbirinden farklı tedavi yöntemleri ve testler geliştirerek tedavi süreçlerine ve eğitimlerine bu testler ve uygulamalar dâhil edilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz