Kulak Akıntısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Kulak Akıntısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Kulak akıntısı dış veya orta kulak iltihabından kaynaklanır. Akıntı az ise dış kulak iltihabı, koyu sarı ise orta kulak iltihabıdır. Bu gibi durumlarda çekinmeden bitkisel tedavi yöntemleri ve şifalı bitkileri kullanabilirsiniz.

Farklı herbalistler kulak akıntısı için değişik yöntemler kullansa da internet üzerinde en çok başarıya ulaşan 3 bitkisel çözüm olduğu saptanmıştır. Ben size bu 3 kulak akıntısı tedavi yönteminden bahsedeceğim.

Kulaktan kanlı akıntı gelmesi kulak zarının delinmiş olması veya kafatası kırığından kaynaklanabilir. Böyle durumlarda lütfen bitkisel çözüm önerilerini uygulamayın. Bu durumda doktora başvurmak en doğrusudur.

– Bir avuç taze zeytinyağı yaprağının ezilerek suyu çıkarılır. Üzerine bir kahve kaşığı süzme bal konulup iyice karıştırılır. Kulağa günde 3 kere birer damla konur.

– Kulağa günde 2 kere 1′er damla sirke damlatılır.

– Kulağa günde 2 kere 3′er damla papatya yağı damlatılabilir.

Bu yazı kulak akıntısına bitkisel çözüm, kulak akıntısına ne iyi gelir bitkisel tedavi, kulak akıntısı nasıl geçer, kulak akıntısı için evde bitkisel tedavi iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir nasıl geçer bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır.

kulak akıntısına ne iyi gelir, kulak akıntısı nasıl durdurulur, kulak akıntısına bitkisel çözüm, kulak akıntısı nasıl geçer, kulak akıntısına sirke iyi gelşr mi, kulak akintisina dogal, kulak akıntısına bitkisel kür, Sonadan cilenen ciller nasil gecer, kulak akintisi icin dogal ilac, kulak akıntısı evde nasıl geçer

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz