Kıl Dönmesi için Bitkisel Tedavi

  • ALTERNATİFTIP
  • Kıl Dönmesi için Bitkisel Tedavi için yorumlar kapalı
  • 1.170 kez görüntülendi

Kıl Dönmesi için Bitkisel Tedavi

Sebebi farklı nedenlerle oluşsa da kıl dönmesi problemi yaşayan insanların hepsinin şikayet aynıdır. Doktora gidememek ve utandıkları için muayene olamamak. İşte bu aşamada karşımıza bitkisel tedavi yöntemleri ve formüller çıkıyor.

Şimdi sizlere kıl dönmesine iyi gelen doğal ve bitkisel tedavi yöntemlerini anlatmaya başlayalım.

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kıl dönmesi sorunu yaşayanlar için soğan kürünü tavsiye etti.

Kıl dönmesi sorunları için 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtın. Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtın. Soğanı kıl dönmesi olan bölgenize koyarak 20-25 dakika bekletin.

Bu uygulamayı 3-4 defa tekrar edin. Soğan kürünün ardından kıl dönmesi olan bölgeyi gül suyu ile silerek temizleyin.

Kıl dönmesi için iyi gelen iki farklı bitkisel yöntemi anlatmak istiyorum şimdi.

Kıl Dönmesine Soğan Kürü: Bir tane kuru soğanı ortadan ikiye bölün ve yanmaz bir tavanın içerisinde ısıtın. Soğan vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa geldiğinde kıl dönmesi olan bölgeye iç kısmı deriye temas edecek şekilde yerleştirin.

Soğan kürü tedavisini haftada 3 defa uygulayabilirsiniz. Yalnız her uygulamanın ardından bölgeyi yıkamanıza gerek yok temizlik için sadece gül suyu kullanmanız yeterli olacaktır

Kıl Dönmesine Bamya Kürü: Bir avuç kadar kurutulmuş çiçek bamyayı yeterli su ile iyice haşlayın ve yumuşak kıvama geldiğinde suyun içerisinde süzüp ayrı bir tencerenin içerisine ilave edin. Suyu süzülmüş bamyanın içerisine 2 yemek kaşığı zeytinyağı ile birlikte bir kahve fincanı süt ilave edin ve tekrar pişirin.

Bamyalar yoğun bir kıvama gelince ocağın altını kapatın ve robottan geçirin. Macun kıvamına gelmiş karışımı ılık olacak şekilde kıl dönmesi sorunu yaşanan yere sürün ve bir bez ile bölgeyi kapatıp bekleyin.

Bu yazı kıl dönmesine iyi gelen şeyler bitkiler ilaçlar kremler merhem yiyecekler doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde kesin çare nasıl geçer ne iyi gelir giderilir önlenir tedavi edilir ne yapılır ne sürülür kullanılır kullananlar kıl dönmesi için krem merhem ilaç yöntemler uygulamalar ameliyatı sonrası tedavisi nasıl olur apsesi popoda koltuk altı nerede olur hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

kıl döngüsü nasıl geçer, ahmet maranki kil dönmesi, kıl dönmesi bitkisel tedavi, kıl dönmesi bitkisel, ahmet maranki kıl dönmesi tedavisi, kıl dönmesi doğal tedavi, gebelikte kıl dönmesi, kıl dönmesi bitkisel tedavisi, kıl dönmesi için bitkisel tedavi, ahmet maranki kıl döngüsü

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.