Kalp Büyümesi için Şifalı Bitkiler

  • ALTERNATİFTIP
  • Kalp Büyümesi için Şifalı Bitkiler için yorumlar kapalı
  • 1.263 kez görüntülendi

Kalp Büyümesi için Şifalı Bitkiler

Sitemizde daha önce kalp büyümesi hakkında bir konu paylaşmıştık. Şimdi de kalp büyümesine iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümleri sizlere sunmak istiyorum.

Bakalım kalp büyümesine karşı ne iyi gelir ve iyi gelen doğal ve bitkisel tedavi yöntemleri nelerdir beraber okuyalım.

Kalp Büyümesi Nedir? Kalp büyümesi günümüzde, önemli sağlık sorunlarından bir tanesi  haline gelmiştir. Kalp büyümesi dediğimiz olayda, kalbin iç boşluklarının büyümesi anlamına gelmektedir. Buna örnek olarak, çeşitli kalp filmlerinde yada röntgen sonucunda kalbinizin diğer kişilere göre daha büyük olduğunu görebilirsiniz.

 İbrahim Saraçoğlu kalp büyümesi için taze sıkılmış domates kürünü tavsiye ediyor. Zira en bilinen doğal tedavi yöntemi budur.

Uygulama: Kalp büyümesine karşı bir ay boyunca her gün akşam yatağa gitmeden 1 saat önce bir bardak taze sıkılmış domates suyu içilir.

Bu en önemli 1 aylık başlangıç kürüdür. 1 aydan sonra haftada 2 veya 3 defa uygulamaya devam edilir. Bu kürün 3 ay süreyle uygulanması halinde etki etmesi gözlemlenmiştir.

Eğer ki bu tedaviyi uygulamak istemezseniz, size başka bir önerimiz ve tedavi yöntemimiz daha var.

 6 gram çörek otu, havanda dövülerek veya dövülmeden bir yemek kaşığı bal ile karıştırılarak sabahları aç karnına yenir. Bu kür eğer, çocuklarda uygulanacak ise, mutlaka çocuk hekimine danışılmalı ve dozlar çocuğun yaşına ve kilosuna göre ayarlanmalıdır.

Kalp Büyümesine Ne iyi Gelir? Ev ilaçları ve bitkisel ilaçlar ile kalp büyümesi tedavi edilemezse bile hastanın durumunu ve şikayetlerini azaltmaya yarayacak bazı öneriler ve yaşam tarzı değişiklikleri sunulabilir;

Bu değişiklikleri sıralamak gerekirse; Sigarayı bırakınız. Fazla kilolardan kurtulun. Diyetlerinizde tuz miktarı düşük olsun.  Diyabeti kontrol altına alın. Tansiyonunuzu belli aralıklarla kendiniz ölçün. Daha fazla egzersiz yapın. Hangi egzersizlerin sizin için uygun olduğunu doktorunuzdan öğrenin. Alkol kullanıyorsanız bırakın ya da miktarını azaltın. Her gece sekiz saat uyumaya çalışın.

Bu yazı kalp büyümesine iyi gelen şifalı bitkiler besinler hangi bölüm bakar doktora gidilir neler iyi gelir ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm evde son çare tedavisi karşı domates kürü bağlı kalp yetmezliği için ne yemeli kullanılan ilaçlar nedir nedeni ne demek neden oluyor tedavisi nasıldır nasıl tedavi edilir anlaşılır önlenir olur durdurulur belli olur bir hastalıktır hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

kalp büyümesine ne iyi gelir, kalp büyümesine iyi gelen bitkiler, kalp büyümesi bitkisel tedavi, kalp büyümesine şifalı bitkiler, kalp büyümesi için şifalı bitkiler, kalp büyümesinde bitkisel tedavi, kalp büyümesine bitkisel çözüm, kalp büyümesi bitkisel tedavisi, kalp buyumesine iyi gelen besinler, kalp büyümesine bitkisel tedavi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.