İğneli Epilasyon Nedir

İğneli Epilasyon Nedir

İğneli epilasyon akımla çalışılan bir yöntemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. İğneli epilasyonda müşterinin hassasiyetine göre ayarlama imkanı vardır.

Rahat, sağlıklı bir yöntemle, iğneli epilasyonla kesin çözümler elde edilebilir. İğneli epilasyon kalıcı çözümlerdendir. İğneli epilasyon ince ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır. Elektrik akımı zayıf olduğu için pek acı duyulmasa da hassas bölgeler için lokal anestezi yapılabilir. Seansların sayısı, iğneli epilasyon yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir.

İğneli epilasyon nasıl çalışır: İğneli epilasyonda kıl köküne küçük çok ince ve sivri bir uç sokulur. Daha sonra elektrik akımı verilir. Elektrik akımının verildiği alet özel olarak yapılmış belli bir elektrik enerjisini veren cihazlardır. Isı ve kimyasal reaksiyon ile kıl kökü tahrip olmaktadır.

İğneli epilasyon güvenli bir yöntem midir: İğneli epilasyon etkili bir yöntemdir. Modern iğneli epilasyon cihazları ve yöntemleri tedavinin etkinliğini arttırmıştır. Ayrıca kişiye özel iğne kullanımı ile bulaşıcı hastalıklardan korunma sağlanır.

İğneli epilasyon ağrılı mıdır: İğneli epilasyon esnasında hissedilen acı kişinin ağrı duyarlılığına, makine modeline ve kullanılan yönteme göre değişir. İğneli epilasyon öncesi anestezik krem kullanılarak hastaların ağrıyı az hissetmeleri sağlanmaktadır.

iğneli epilasyonun yan etkileri nelerdir: İğneli epilasyon güvenli bir yöntemdir. İğneli epilasyon uygulanmasından sonra kısa süreli ve geçici kızarıklık oluşabilir. Tedaviden sonra önerilecek krem ve ilaçlarla bu yan etkiler kısa sürede kaybolmaktadır.

Hangi vücut bölgeleri tedavi edilebilir: Vücudun her alanındaki tüyler iğneli epilasyon ile giderilebilir.

Uzun etki için iğneli epilasyon ne kadar süre devam edebilir: İğneli epilasyon uzun sürebilen bir yöntemdir. Tedavi süresi kişiden kişiye, tedavi edilen alan ve kıl yoğunluğuna göre değişmektedir. iğneli epilasyonda İlk tedaviden itibaren etkili sonuçlar alınmaya başlanır. Tedavi seansları başlangıçta yoğundur ancak daha sonraları daha seyrek uygulanmaktadır.

Bu yazı iğneli epilasyon nedir cihazı yüz sonrası fiyat aleti ne kadar zamanda sonuç verir nasıl yapılır ne kadar sürede biter ne demek nerelere ne sıklıkla yapılır neden yapılır nasıl yapılıyor uygulanır izleri geçer acısı lekesi şişlik geçer iner iğneli epilasyonun lazer epilasyondan farkı yan etkileri zararları zararı var mı fiyatları yapılışı sonra hangi krem kullanılmalı yapılması gerekenler konusunda yazılmıştır.

iğneli epilasyon nasıl yapılır, iğneli epilasyon nasıl yapılır video izle, iğneli epilasyon nasıl yapılır video, iğneli epilasyondan sonra hangi krem kullanılmalı, iğneli epilasyon izle, iğneli epilasyon sonrası hangi kremler kullanılmalı, iğneli epilasyon nerede yaptırabilirim, İğneli Epilasyon Yaptıranlar, igneli epilasyon videosu, İĞNELİ EPİLASYON NEDİR

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz