İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü

İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir.

Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu’nun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürü ılık hale geldikten sonra 2 eşit parçaya ayrılır.

Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir. Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir.

Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

Bu yazı keçiboynuzu kürünün kadınlara faydaları zararları hazırlanışı tarifi astım için etkisi ile hamile kalanlar sperm sayısı nedir nefes darlığı neye iyi gelir nerede satılır nerden alınır ne zaman başlanmalı etkisini gösterir ne demek ne kadar süre kullanılır nasıl yapılır tüketilir yenir erkeklere kansızlık öksürük alerji deneyenler hazırlanışı yan etkileri faydasını görenler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü nasıl yapılır hazırlanır, keçiboynuzu nasıl yenir, keçiboynuzu kürü nasıl yapılır, ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü, keçi boynuzu kürü nasıl yapılır, keci boynuzu kuru nasil hazirlanir, keçiboynuzu kürü, ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi, keçiboynuzu kürünün faydaları, keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz