Canlı Doğum Videosu

  • DOĞUM
  • Canlı Doğum Videosu için yorumlar kapalı
  • 1.268 kez görüntülendi

Canlı Doğum Videosu

Sitemizde doğum ile ilgili birçok kaynaktan toparlanmış yeteri kadar içerik var. Ancak doğum nasıl yapılır ben bu anı doğum yapmadan yaşamak istiyorum, benim bu merakımı yenin gibi kullanıcı yorumlarımızın ardından sitemize videolar bölümü açmaya karar verdim.

İlk videomuz  normal doğum hakkında. Yazının  altına eklenen videoyu izleyerek doğum anı hakkında bilginizi pekiştirebilirsiniz. Normal doğum hakkında daha detaylı bilgi için ise sitemizin doğum bölümünü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Videomuzu beğenirseniz beğen ve tweetle kutularını tıklayan elleriniz dert görmesin.

Doğumun gerçekleşmesinde rol oynayan 3 temel faktör vardır
1.İtici güçler (rahim kasılmaları ve doğumun 2. evresinde ıkınma)
2.Doğum kanalı (kalça kemiklerinin durumu ve yumuşak dokular)
3.Fetus

Konu videosu Google Adsense Reklamcılık Politikalarını ihlal ettiği için 04.06.2012 tarihinde sitemizden tamamen pasif edilmiş olup içeriklerdeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı canlı doğum izle, canlı doğum anı, doğum videoları türkçe, doğum videosu, doğum video izle, normal doğum videosu izle, normal doğum nasıl yapılır video konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

normal doğum izle türkçe, normal doğum izle, canli dogum izle, normal doğum izle canlı türkçe, normal doğum izle canlı, canlı doğum videoları, canlı doğum anı, canl doum, canlı doğum, doğum izle türkçe

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.