Sezeryan Doğum Videosu

Sezeryan Doğum Videosu

Sezeryan doğum videosunu izlemeden önce dilerseniz kısaca sezeryan hakkında bilgi verelim.

Annenin çeşitli hastalıkları, fetal sıkıntı, bebeğin bir an önce doğurtulmasını gerektiren riskli gebelikler, psikolojik nedenler sezaryen sebepleri arasında sayılabilir.

Annenin ıkınmasının sakıncalı olduğu hastalıklar, pelvik bölgede doğumu engelleyebilecek myom ya da yumurtalık kisti gibi kitleler, annenin geçirilmiş rahim operasyonları ya da daha önceki doğumunu sezaryenle yapması, annede genital uçuk olması durumunda sezaryen gerekebilir.

Konu videosu Google Adsense Reklamcılık Politikalarını ihlal ettiği için 04.06.2012 tarihinde sitemizden tamamen pasif edilmiş olup içeriklerdeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı sezeryan doğum izle canlı, sezeryan doğum videoları, sezeryan doğum videosu izle, sezeryan doğum nasıl yapılır izle, sezeryan ameliyatı canlı izle, sezeryan ameliyatı video konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

sezeryan doğum izle, sezaryen doum izle, sezeryan doğum izle facebook, sezeryan doğum izle canlı, saglikvegebelik com, sezeryan doğum videosu, sezeryan doum izle, sezeryan doğum videoları, canlı sezeryan doğum izle, canlı doğum videoları sezeryan

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz