Bacak Germe Ameliyatı

Bacak Germe Ameliyatı

Bacaklarımızda zaman içinde aşırı kilo alıp verme ve yer çekiminin etkisiyle bacak sarkmaları şeklinde bozulmalar gözlemlenebilir. Bacak bozulmalarını yağları alarak ve sarkmayı gidererek yok eden

estetik ameliyatın diğer adı thigh lift veya bacak içi germe ameliyatıdır.

Bacak bölgesindeki bozulmanın büyüklüğüne göre uygulanan estetik yöntemi değişiklik gösterir. Genellikle liposuction ile germe işlemi yapılır. Bacak germe ameliyatının izleri bozulmaların derecesiyle orantılı şekilde kasık hattı ve bacak içinde gizli kalır. Bacak germe ameliyatı genal ya da lokal anestezi uygulanarak yapılır.

Bacak germe ameliyatının süresi bozulmaya oranla 1-2 saat sürer. Ameliyattan sonra hastanede 1 gece kalınabilir. Bacak germe ameliyatından 3-5 gün sonra işe dönebilirsiniz.

Bu yazı bacak germe egzersizleri, bacak germe ameliyatı videosu, bacak germe hareketleri, bacak germe estetiği fiyatı, bacak germe testi konusunda yazılmıştır.

bacak gerdirme fiyat, bacak gerdirme fiyatlari, bacak gerdirme, bacak germe fiyatlar, bacak ve kol gerdırme fıyatları, gerdırme cinsiyet değiştirme

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.