Ayakkabı Vurmasına Ne İyi Gelir

Ayakkabı Vurmasına Ne İyi Gelir

Eminim ki sizinde mutlaka olmuştur hoşunuza giden bir ayakkabıyı küçük numarası kalsa bile nasıl olsa genişler diyerek aldığınız. Fakat bazen ayakkabı genişlemediği gibi, bir de ayağınızı sıkarak vurur ve olur olmadık sebepten canınızı yakar.

İşte bu sebeple size iki öneri vermek istiyorum. Birincisi ayakkabıyı giymeden önce 3-5 dakika boyunca sıcak buhara tutun. Bu sayede ayakkabı biraz genişleyecektir. Diğer tavsiyem ise ayakkabıyı giymeden bir gece önce nemli gazeteleri içerisine doldurun ve bir gece bekletin. Sabah o ayakkabıyı giymeniz halinde artık ayağınıza vurmayacaktır.

Oldu ya bu önlemleri almakta geç kaldınız ve ayakkabı vurması sorunu yaşıyorsunuz. Bu tip durumlarda ayakkabı ya serçe parmağa ya da topuk bölgesine vurarak ayakta su toplanmasına neden olur.

Ayakkabı Vurmasına Ne iyi Gelir: Size vereceğim öneriler ile ayakkabı vurması durumunda acınızı bir nebzede olsa hafifletebilirsiniz.

– En az 1-2 gün boyunca ayakkabı giymeyin ve istirahat edin.

– Ayakkabı vuran bölgeye buz ile kompres yapın.

– Ayakkabı vurmasına iyi gelen kremleri kullanmaya çalışın.

– Su toplayan bölgeye pudra kullanın.

– Vuran ayakkabının içine slikon yerleştirin.

Ayakkabı Vurmasına Bitkisel Çözüm
Kedi ayağı otunu tek başına veya ökse otu ile beraber kaynatarak her gün 3-5 kere ayakkabı vuran ayağınıza pansuman yapabilirsiniz.

Bu yazı ayakkabı vurunca ne yapılır ne yapılmalı ayakkabı ayağa vurunca ne yapmalı ayakkabı vurmasına ilaç hangi krem vazelin çözüm çare slikon ne iyi gelir ne iyi gelir ne sürülür ne önler ayakkabı vurması nasıl giderilir engellenir geçer tedavi edilir önlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

ayakkabi vurmasina ne iyi gelir, ayakkabı vurması, vuran ayakkabı için ne yapılır, ayakkabı vurması nasıl geçer, ayakkabı vurunca ne yapılır, ayakkabı yarası nasıl geçer, ayakkabı vurması yarası, ayakkabı vurması tedavisi, ayakkabı sürtünmesine ne iyi gelir, ayakkabı vurmasına ilaç

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz