Ahmet Maranki Nefes Darlığı için Şifalı Kür

  • ALTERNATİFTIP
  • Ahmet Maranki Nefes Darlığı için Şifalı Kür için yorumlar kapalı
  • 805 kez görüntülendi

Ahmet Maranki Nefes Darlığı için Şifalı Kür

Bu yazımızda sizlere nefes darlığına iyi gelen şeyler ile nefes darlığı için doğal ve bitkisel çözüm önerilerini anlatmak istiyorum.

Nefes Darlığına Ne iyi Gelir? Nefes darlığına iyi gelen bitkiler, yiyecekler, besinler ve meyveler hakkında bir derleme yaptım sizlere. Birden fazla bitkisel çözüm önerisi sunacağız. Hiç boşuna araştırma yapmak için uğraşmayın, şahsen bütün tavsiyeler tarafımca bizzat denenmiştir.

– Bir litre suyun içine birer tatlı kaşığı anason, havanda dövülerek toz haline getirilmiş olan hardal tohumu, kimyon, kişniş, 250 gram çemen, yarım kilo kuru incir katılıp karıştırarak kaynatılır. Kahvaltıdan önce bu karışımdan bir çorba kaşığa bir tatlı kaşığı sirke ilavesiyle kullanılırsa nefes darlığına oldukça fayda sağlar.

– Bir litre suyun içine bir çorba kaşığı kurutulmuş ve ince kıyılmış kara kafes otu katılıp kaynatıldıktan sonra süzülerek eşit aralıklarla günde üç çay bardağı tok karnına içilir.

– 1,5 litre suyun içine, iri bir baş soyulmuş sarımsak, birer çorba kaşığı lavanta ve gelincik çiçeği, yer sarmaşığı, kekik, birer tutam maydanoz, nane ve dereotu ilave edilip kaynatıldıktan sonra süzülerek sabahlan aç karnına bir çay fincanı içilir.

– İki su bardağı soğuk suyun içine bir çay kaşığı ince kıyılmış melek otunun kök saplarından konup bir saat bekletildikten sonra kaynatılıp, süzülmesinin ardından gün içinde aralıklarla içilir.

– Bir çay fincanı sıcak suya ince kıyılan fesleğen atılır günde 2 defa içilir. İçine 1 kaşık bal ilave ederseniz etkisi kuvvetlenir.

Keçi boynuzu çayı ve keçi boyunuzu pekmezi astım, bronşit ve nefes darlığının en etkin çözümüdür. Akciğerleri temizleyerek solunum yollarını açan keçi boyunuzu çayı nefes darlığını engeller.

1 bardak suyun içerisine kurutulmuş bir avuç keçi boyunuzu bitkisi atarak kaynatın. Demlemeye bırakılan keçi boyunuzu çayından her öğünden sonra 1 bardak içiniz.

Bu yazı nefes darlığına iyi gelen hareketler bitkiler bitki çayları dua mağara egzersizler bitki çayı maranki ibrahim saraçoğlu doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde çare son faydalı yaklaşım ne yapmalı viks neden olur nasıl olur giderilir oluşur anlaşılır düzelir teşhis edilir önlenir için şifalı bitkiler ne yapmam lazım oksijen makinesi kür ilaç hap iğne dua nefes darlığını ne rahatlatır açar geçirir gidermek iyileştirmek konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

nefes darlığı bitkisel tedavi, nefes darlığı nasıl geçer, nefes darlığına bitkisel çözüm, nefes darlığı tedavisi, nefes darlığı bitkisel çözüm, nefes darlığı için bitkisel çözüm, nefes darlığına hangi bitki iyi gelir, nefes darlığı bitkisel, nefes darlığı tedavisi bitkisel, nefes darlığı tedavi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.