Ahmet Maranki kronik çarpıntı kürü

Ahmet Maranki kronik çarpıntı kürü

Ahmet Maranki kronik çarpıntı kürüHalk arasında Bitkilerin Efendisi olarak adlandırılan Prof. Doktor Ahmet Maranki birçok hastalığı bitki kürleriyle doğal yollardan tedavi edileceğini savunuyor. Bitkilerin mucizesi ile birçok hastalıktan da korunabileceğimizi anlatıyor. Kalp rahatsızlıkları için de Maranki’nin çok yararlı öğütleri bulunuyor.

Çeşitli sebeplerden kaynaklanan kalp çarpıntıları ciddiye alınacak bir durumdur. Kaç yaşında olursanız olun kalp sorunları ihmal edilmemelidir. Kalp çarpıntısı yaşayanlarda hemen kardiyolojiye giderek mutlaka muayene ve tetkiklerini yaptırmalıdır. Kalp çarpıntıları kalp krizinin de belirtisi olabilir.

Kalp ritminizin düzensiz çalışması çeşitli sağlık sorunlarını yaratabilir. Kansızlık, kan problemleri, tiroid problemler, kullanılan diyet zayıflama hapları, vitamin eksikleri, spor, stres, uyku düzensizlikleri, yanlış beslenme gibi bir çok nedenlerden dolayı kalpte çarpıntı atakları meydana gelebilir. Profesör Doktor Ahmet Maranki nane ve ıhlamurun çarpıntılara iyi geldiğini belirtiyor.

Ahmet Maranki kronik kalp çarpıntısı için en yaygın doğal reçetelerden biri olarak alıçı tavsiye ediyor.

Alıç Kullanım Şekli ve Dozu 

1 bardak sıcak suya, 1 tatlı kaşığı çiçek ve yaprak konulur. 20 dakika sonra süzülür, bu suya 2 veya 3 çay kaşığı bal ilave edilip, günde 2–3 bardak içilirse, kalp çarpıntısı, ritim bozukluğu gibi rahatsızlıklara iyi gelir.

Kedi otu, Kına kına kabuğu, Oğul otu (melisa), Karabaş otu, Biberiye, Melisa yaprağı, Ökse otu, Lavanta çiçeği, Bamya çiçeği, Çoban çökerten otlarını tavsiye ediyor. Otların tamamından birer tutam karıştırıp demlenerek içilir. Ayrı ayrı demleyerek de  içilir. Kalp dostu besinlerden bir diğeri de limondur. Bu bitki çaylarını ihmal etmeyin. Fazla kilolarınızdan kurtulun, doğru beslenin her şeyden önce eğer bir kalp çarpıntınız varsa, ciddiye alın ve size en yakın sağlık kuruluşuna başvurarak gerekli testleri yaptırın.

Kalp ilaçları kullanan şahısların, alıç bitkisinin mutlaka doktor kontrolünde kullanması gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz