Ahmet Maranki Diz Ağrısı için Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki Diz Ağrısı için Bitkisel Tedavi

Vücudumuzun neredeyse bütün yükünü taşıyan dizlerde ağrı problemi yaşadığınızda ne yapıyorsunuz? Bu konuda size bir önerim var hemde tamamen ve doğal bitkisel bir çözüm.

Daha sonra ise diz ağrısına ne iyi gelir ve diz ağrısı için ne yapılır bunları anlatmak istiyorum.

Ahmet Maranki, diz ağrıları ve diğer diz problemi olan kişiler için, beyaz ispirto ve kafuru ile hazırlanacak olan bitkisel bir öneride bulundu.

Malzemeler: 1 litre beyaz ispirto, 4 adet, kesme şeker büyüklüğünde kafuru.

Kafuruyu, ispirtonun ,içine atıp 3-4 gün bekleterek eritin. Kafurular eridikten sonra, her akşam yatmadan önce bu karışımı dizlerinize sürerek, streç filmle sarın. Bir kaç gün sonra, çok daha kolay ve ağrısız yürüdüğünüzü göreceksiniz.

Diz ağrısı için iyi gelen doğal ve bitkisel tedavi yöntemleri şu şekildedir;

Havuç: Havuç eski çağlardan beri eklem ağrısı için kullanılmaktadır. Dizlerde oluşan ağrıyı hafifletmek için 2 adet havuç rendelenir ve çiğ şekilde tüketilir. İçerisine limon suyu eklenerek de tüketilebilir. Ağrı yatıştırıcı etkisi vardır.

Çemen Tohumu: Dizlerde eklem ağrısı için çemen tohumu da kullanılabilir. Geceleri 2 çay kaşığı çemen tohumu suya konur. Sabahları bu su süzülerek tüketilir. İyileşme sürecini kısaltmaya yardımcı olur.

Su Tüketimi: Su alımının artırılması ağrıların oluşmasını engeller. Genel sağlık için de önemli yeri olan su kan dolaşımını hızlandırır. Eklemlere besinlerin ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.

Soğan: Soğan bağışıklık sistemini uyaran yararlı bileşenler içerir. Aynı zamanda iyi bir doğal anti inflamatuardır. Ağrıyı azaltmaya yardımcı olan kükürt bileşikleri içerir.

Masaj: Dizlerdeki eklem iltihabını azaltmak ve kan dolaşımı artırmak için dizlere sıcak yağ ile masaj yapılabilir. 2 çay kaşığı hardal yağı ve 5 diş sarımsak ısıtılır. Süzüldükten sonra ılıkken dizlere masaj yaparak uygulanır.

Yoga: Yoga egzersizleri eklemlerin çalışmasını sağlar ve ağrıların hafiflemesine yardımcı olabilir.

Bu yazı diz ağrısına iyi gelen doğal yöntemler dizlik kaplıcalar besinler hap bitkisel ilaçlar kremler yağlar bitki krem sirke hacamat hangi bölüm bakar doktora gidilir buz iğne tedavisi ne iyi gelir kadınlar kulübü için krem jel egzersiz ne yapabilirim ağrı kesici doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde kesin çare nasıl geçer giderilir neye işarettir ne zaman geçer ne sürülür ne fayda eder feridun kunak maranki konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

diz agrisina bitkisel cozum, diz agrilarina bitkisel cozum, diz ağrısı bitkisel çözüm, ahmet maranki diz ağrısı nasıl geçer, diz agrısına iyi gelen bitkiler, diz ağrıları için bitkisel çözüm, diz ağrısı için bitkisel çözüm, diz ağrısı bitkisel tedavi, diz ağrısına bitkisel tedavi, diz ağrılarına bitkisel çözümler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz