YAZA HAZIRLIK YAPMAYA BAŞLAYANLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

YAZA HAZIRLIK YAPMAYA BAŞLAYANLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Bölgesel zayıflama için: Göbek ve basen eritmek için birebir olan biberiye yağı, yazın ince giysiler giyildiğinde, özellikle de yazın kadın ve erkeklerin bikini ve mayo içinde istedikleri gibi görünmeleri için çok etkilidir.

Karnı inceltmek amacıyla yapılan egzersizlere biberiye çayı kürü eklenebilir. Veyahut, biberiye yağı karna ve selülitli bölgeye masaj yapılarak sürülebilir. Hem metabolizmayı hızlandırır hem de hızlı şekilde yağ yakar. Bölgesel zayıflamanın gerçekleştirileceği bölgeye iyice sürülüp masaj yapılarak yedirilmelidir.

Masaj süresi ne kadar uzun olursa, fayda o kadar artar. 5-10 dakika arası idealdir. Eğer gece vaktinde uygulanacaksa, sürülen bölge streçle sarılabilir. Böylece, biberiye yağı vücut tarafından daha daha iyi emilir.

Haftada 2-3 kez uygulanabilir. Fazlası zararlı olabilir, zira cildin nefes alması gerekecektir. Bu kür, yürüyüş ve egzersizle desteklenirse, bir de yanında bol su içilirse daha etkili olacaktır. Terleme ve tuvalete çıkış sayısı ne kadar artarsa o kadar iyidir. Aynı zamanda, uygulama yapılan bölgeye banyo esnasında lif ile masaj da yapılabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz