Kan Sulanmasına Bitkisel Çözüm

Kan Sulanmasına Bitkisel Çözüm

Kan sulanması özellikle farklı sağlık sorunları neticesinde almak zorunda kaldığımız ilaçların yan etkilerinden dolayı ortaya çıkan bir durumdur. Bu gibi durumlarda mümkünse kan sulandırıcı özelliği olan ilaçların kullanımını tamamen bırakmak, eğer bu mümkün değilse de kan sulanmasına iyi gelecek bitkisel çözüm ve tedavi yollarını keşfetmek şarttır.

Kanın sulanması ile pıhtılaşması arasında ki denge vücutta K vitamini yardımı ile olmaktadır. Eğer ki vücudunuz alması gerekenden fazla miktarda K vitamini alıyorsa bunun sonucunda kan sulanması problemi ortaya çıkar. Eğer ki vücudunuz K vitaminini yeteri kadar alamıyorsa bu seferde kan pıhtılaşması problemi meydana gelir.

Sonuç olarak kan sulanması da kan pıhtılaşması da insan sağlığı açısından olmaması gereken şeylerdir. Toplumda özellikle kan sulanması problemi olduğu için ben bu yazımızın başlığını kan sulanmasına önerilebilecek bitkisel çözümler ve öneriler olarak belirledi. Ama sizler kan pıhtılaşması sorununa da bu yazı sayesinde otomatik olarak çözüm bulabilirsiniz.

Konuyu fazla dağıtmadan kan sulanmasına ne iyi gelir hemen anlatmaya başlayalım. Dedik ya K vitamini kan sulanması değerlerini en çok etkileyen vitamindir. Bu sebeple K vitaminini yoğun şekilde bulunduran yiyeceklerden kaçınmak gerekir.

K vitamini içeren besinlerden uzak durmanız gereğini üzerine basarak doktorunuzun vereceği diyete harfiyen uymanız durumunda kan sulanmasını engelleyebilirsiniz.

Daha öncede belirttiğimiz gibi K vitamini içeren besinler hakkında yeterli bilgi sahibi olursak hem kan sulanması hem de kan pıhtılaşması sorunlarına karşı tedbirli oluruz. Bunun için sizlere K vitamini içeren besinleri tanıtmak istiyorum.

K Vitamini bakımından zengin besinler; Brokoli, Ispanak, Lahana, Brüksel Lahanası, Maydanoz, Pazı, Asma Yaprağı, Roka, Tere ve Dereotu bitkileri K vitamini yönünden oldukça zengindir. Bu sebeple bu ürünleri fazla tüketmeniz kan sulanmasını ortaya çıkarır. K vitamini yönünden zengin besinlerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Bunun yanı sıra kan sulandırıcı etkisi olan siyah dut ve sarı dut meyvesine de uzak durmalısınız. Aç karnına yenilen taze kiraz yine kanı sulandırıcı etki yapar.

kan-sulanmasi

Bu yazı kan sulanması nedir ne demek tedavisi neden olur belirtileri, kan sulanmasının zararları belirtileri sebepleri nedenleri kan sulanmasına ne iyi gelir nasıl geçer giderilir önlenir için bitkisel çözüm doğal tedavi bitkisel kesin çözüm hangi doktor bölüm bakar için ilaç hap kullanılan iyi gelen şifalı bitkiler bitki çayları yiyecekler doğal kesin çözüm nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

kanın sulanmasının zararları, kan sulanması nedir, kanın sulanmasının nedenleri, KAN SULANMASININ ZARARLARI, kan sulanmasının nedenleri, kanın sulanması, kan sulanması, kan sulanması belirtileri, kan sulanması neden olur, kanın sulanmasının zararları nedir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz