İngiliz Karbonatı ile Zayıflayanlar

  • Genel Sağlık
  • İngiliz Karbonatı ile Zayıflayanlar için yorumlar kapalı
  • 828 kez görüntülendi

İngiliz Karbonatı ile Zayıflayanlar

Son günlerde karbonat diyeti ile ilgili pek çok bilginin internette yer aldığı gözlerden kaçmamaktadır. Özellikle internet üzerinde yer alan yorumlara bakılacak olursa düzenli olarak İngiliz karbonatı tüketilmesi halinde ekstra bir diyet programına gerek kalmaksızın hızlı bir şekilde zayıflamanıza olanak sağladığı yorumları yer almaktadır. Peki ama İngiliz karbonatının farkı nedir? Gerçekten İngiliz karbonatı zayıflamaya yardımcı oluyor mu? Benzeri soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Bilindiği üzere karbonat daha çok bakkallarda ve marketlerde satılan hali ile akıllara gelmektedir. Bazı durumlarda bu karbonatların saf halde bulunmadığı ve içerisine katkı malzemesi yerleştirilebilmesi de söz konusu olduğu için eczanelerde satılan saf karbonatların alınması daha faydalı olacaktır.

İngiliz karbonatı en kolay eczanelerden alınabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığı zaman normal karbonattan pek farkı yokmuş gibi görülen İngiliz karbonatının özellikle karbonat diyeti yapmak istediğiniz zaman tercih edilmesi gerektiğinin altını çizelim.

İngiliz Karbonatı Zayıflatır mı ?

Asidik ortamda bulunan vücudunuzu alkaliye çevirerek rahatlamasına yardımcı olduğu biliniyor. Abartılmadan kullanılması durumunda kilo verdiriyor ve mideyi rahatlatıyor. Antiasit özelliği sayesinde mide yanması gibi sorunlarda da İngiliz karbonatından faydalanılabiliyor. Aynı zamanda normal oranda tüketilmesi durumunda vücudunuzun daha sağlıklı olmasına yardımcı olduğu da biliniyor. Diğer faydalarından bahsedecek olursak dişleri beyazlatıcı etkisi olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra iştah açar ve günlük hayatta halı temizliğinde de karbonattan yardım alabileceğinizi söylemekte fayda bulunmaktadır.

İngiliz karbonatı

İngiliz karbonatı ile alkali su nasıl hazırlanır

Karbonatın günlük tüketim tavsiyesi bir su bardağı içerisinde bir çay kaşığı şeklindedir. Ilık su ile içilmesi tavsiye edilir. Pek hoş bir tadı bulunmadığı için sıcak suya karıştırdığınız zaman erken bıkabilirsiniz. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca mide yanmasına karşı bir çay kaşığı karbonatı olduğu gibi içip ardından su içtiğim zamanlarda çok faydasını gördüğümü söyleyebilirim.

İngiliz karbonatı ne kadar

Farklı markalar ve farklı paketlerde satılmasına rağmen ortalama bir fiyat verecek olursak İngiliz karbonatının 3 tl ile 6 tl arasında fiyatlara satıldığını söylemek mümkündür. Bunun dışında eğer bu karbonatla zayıflamak istiyorsanız kesinlikle eczanelerden almanızı tavsiye ediyoruz. Kabartma tozu gibi kullanmak istiyorsanız bakkallarda satılan İngiliz karbonatlarından da yardım alabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde İngiliz karbonatı diyeti ile nasıl zayıflanır gün gün yazdığımız bir günlük ile karşınıza çıkacağım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.