İdrar Yollarında Yanma ve Tedavisi

İdrar Yollarında Yanma ve Tedavisi

İdrar yaparken idrar yollarında yanma ve acıma hissi ile kendini gösteren bu rahatsızlık kişinin yaşamını olumsuz yönde etkiler.

İdrar Yollarında Yanma Nedenleri: Çeşitli olmakla birlikte en sık rastlanılan nedenler Bel soğukluğu, ülser, mesane iltihabı, prostat iltihabı, mesane uru, yumurtalık iltihabı, apandisit düşünülebilir.

İdrar Yaparken Yanmanın Tedavisi: Şikayeti doğuran nedene göre yapılacağı için tedaviye geçmeden önce, rahatsızlığı doğuran nedeni tespit etmek gerekir. İdrar yollarındaki iltihaplanma vb. gibi bir durum varsa tedavisi yapılır.

Neden ortadan kalktığında yanma da geçecektir. Yanmayı azaltmak için bol su içmek ve sıcak banyo suyunda oturmak yararlıdır. Ayrıca, Papatya ve Nane çayları da İdrar Yollarında Yanmaya karşı etkilidir.

Bu yazı idrar yollarında yanma, idrar yollarında kanama, idrar yollarında taş, idrar yollarında kist, idrar yolları iltihabı, idrar yolları enfeksiyonu, idrar yollarında yanma nedenleri, idrar yollarında yanma neden olur, idrar yollarında yanma nasıl geçer, idrar yolları hastalıkları, idrar yollarında yanma tedavisi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

idrar yanması nasıl geçer, idrarda yanma nasıl geçer, idrarda yanma, idrar yanmasının nedenleri, gebelikte idrarda yanma, idrar yaparken yanma nasıl geçer, idrar yanması nasıl geçer tedavisi, idrarda yanma tedavisi, gebelikte idrar yanması, erkeklerde idrar yanması nasıl geçer

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz