Diyet Yapmadan veya Egzersiz Yapmadan Düz Bir Göbek Yapmanın 8 Yolu

Diyet Yapmadan veya Egzersiz Yapmadan Düz Bir Göbek Yapmanın 8 Yolu

Çoğu insan, özellikle ciddi bir spor salonu rutini veya katı bir beslenme düzenine girmeye hazır hissetmediğinde, kilo vermeyi dünyanın en büyük mücadelesi olarak görür. Gerçek şu ki, gerçekten kilo vermek istiyorsanız , spor salonunda ter atmadan ve hatta normal yemeklerden uzak durarak fitness hedeflerinize ulaşabilirsiniz .

Tek gereken, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını benimsemek ve yaşam tarzınızı daha sağlıklı ve doğaya yakın hale getirmek. Hergün 8 bardak su içmek ya da düzenli olarak tüm yemeklerimizi yemek gibi, aldığımız küçük şeyler hakkında. Bunlar, büyük kilo kaybına neden olan ve görünüşünüzü tamamen değiştirmenize yardımcı olan küçük şeyler !

İşte kendinizi spor salonunda yakmak veya sıkı bir diyet uygulamak zorunda kalmadan göbek yağınızı azaltmanın 8 kolay yolu !

1. Düzleştirin

Düz duruşu sürdürmek absinizi tonlamada harikalar yaratır; Ayakta dik dururken ayakta durma ve oturma alışkanlığını kazanmanın en iyi yolu evinizde, buzdolabında ve çalışma masanızın her yerinde yapışkan notlar bırakarak duruşunuzu mükemmelleştirmenizi hatırlatmaktır.

2. Probiyotikler kucaklamak

Probiyotikler, yiyeceklerinizi parçalayarak sindirim sisteminize yardımcı olan ve kiloların vücudunuza yapışmasına neden olan gastro enfeksiyonların önlenmesine yardımcı olan iyi bakteri olarak etiketlenir. Probiyotikler sindirim ve atılım için son derece önemlidir ve örneğin miso, ayran, kimchi, lahana turşusu ve yoğurt gibi probiyotik paketli yiyeceklerden oluşan günlük bir diyet tüketmek için idealdir. Probiyotik bir takviye bile alabilirsiniz, ancak bifidobacterium ve acidophilus suşları ile birlikte en az 50 mg probiyotik olan birini seçtiğinizden emin olun.

3. Hızlı bir Yürüyüş

Her gün en az 30 dakika dışarı çıkmaya çalışmalı ve doğaya, açık bir alana, örneğin bir parka ya da koşu parkuruna yakın, açık ve net bir alanda yürüyüşe çıkmalısınız. Bu olacak senin metabolizma artırmak ve o pis pound daha hızlı yanmasına neden.

Egzersiz yapmak ve yürümek, vücudunuzu enerjik tutmak için önemlidir ve “harika bir abs makinesi” veya “özel zayıflama çayı” na güveniyorsanız, size yardım etmeyecekleri son derece zayıf seçimler olduklarını garanti ederiz. . Araştırmalar, abs’nizdeki kilo kaybını hedef alan bu şık cihazların nadiren taleplerini yerine getirdiğini ve yürüyüş, yüzme, egzersiz, kaçak ve daha fazlası gibi geleneksel egzersizlerin her zaman etkili seçimler olduğunu kanıtladı.

4. Sulu Kal

Vücudunuzu her zaman güzelce nemlendirin ve suyla doldurun. Görüyorsun, vücudun sürekli susuz kaldığında, içinde su biriktirmeye başlar ve bu da karnının içinde 4 pis kilo biriktiren su ağırlığının gelişmesine neden olur. Bu nedenle, meyve suları, sallar ve yeşil çay gibi en az 8 bardak su veya diğer sıvıları tüketen bir rutin geliştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

young teenager drinking water after exercise.

5. Sakızdan Sakınmak

Bir sakız çiğnerken aynı zamanda çok fazla hava yutuyorsunuz ve tüm bu hava karnınızı ve orta tarafınızı dolduruyor, sizi gardırobunuza kilitlediğiniz o küçük seksi siyah elbiseyi göstermekten alıkoyuyor. Kötü nefes almak ciddi bir sorunsa, bir miktar nane emmeyi deneyin.

6. Gerçekten rahatlayın

Hepiniz strese girip düğüm attığınızda , stres hormonları ve steroidlerin üretimi vücudunuzun içinde iki katına çıkar ve üçe katlanır ve kabızlık ve sindirim sorunları gibi sorunlara yol açar . Ve en kötüsü, stres, midsection’ınızdaki kiloları biriktirerek organlarınızı koruyan bir savaş ya da uçuş hormonu olan kortizol gelişimini arttırır. Bu yüzden, kilo vermek için gerginlikten ve stresten kurtulmak için kendinize izin vermeniz gerekir.

Yoğun programınızdan 20-30 dakika geçirin ve zihninizi ve bedeninizi gerçekten rahatlatan ve gevşeten etkinliklere katılın.

7. Doğanın çağrıları için zaman ayırın

Araştırmalar, kadınların çoğunluğunun banyo programlarını tartışmak istemediklerini ortaya koyuyor, ancak herkesin tuvaleti her gün ziyaret etmek için belirli bir zaman ayırması şart.

Artık hepimiz tuvaleti ziyaret etme alışkanlığımız var, artık saklayamayız ve bu çok yanlış. Bazen, göbeklerimizin kıvrılma ve çarpıklıklarını bile görmezden geliyoruz ve vücudumuzun çöplüğü almak için gösterdiği protestoları görmezden geliyoruz. Bu daha da kötü.

Her gün belli bir saatte bir dökümü almak için beyninizi eğitmek önemlidir ve bu küçük numara sadece kilo vermenize yardımcı olmakla kalmaz, şişkinlik ve kabızlıktan kaçınmanıza yardımcı olur .

8. düzgün çiğnemek

Birçoğumuz yemeklerimizi yutma ya da ağzımıza girenlere gerçekten bakmadan yemek yeme gibi korkunç bir alışkanlığa sahibiz. Doktorlar yutmadan önce en az 10 kez her bit çiğnemenin gerekli olduğuna inanıyor.

Yemeğinizi uygun bir şekilde çiğnemeden yutursanız, vücudunuzun midenizde ve bağırsaklarınızda parçalanması gerekir ve bu şiddetli gaz ve hazımsızlık gibi sorunlara yol açar.

Ayrıca, çok hızlı yemek yemek, ağzınızda çok fazla havanın yutulmasına izin verdiği için bir potbelly gelişimine neden olur.

Bakın, her gün spor salonunda arkanı dönmeden o pis kiloları kaybetmek ne kadar kolay? Tek gereken, sağlıklı ve sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı seçimleridir ve böyle bir sevinçle seçtiğiniz sıska kotlara uymamanın acısı yüzünden acı çekmenize gerek yok!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz