Altını Islatan Çocuklar için Bitkisel Destek

  • ALTERNATİFTIP
  • Altını Islatan Çocuklar için Bitkisel Destek için yorumlar kapalı
  • 788 kez görüntülendi

Altını Islatan Çocuklar için Bitkisel Destek

Çocuklarda gece işemesi, altını ıslatma problemi bir çok annenin ortak sorunu. İlaç ile tedavisi de mümkün olan altını ıslatma sorunu için Dr. Hüseyin Ermiş’in bitkisel çözüm önerisi;

Malzemeler: 1 çay kaşığı Hünnap, 1 çay kaşığı Kuşburnu, çay kaşığı mazı tozu, yarım çay kaşığı servi kozalağı.

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını 1 su bardağı kaynar suyun içine koyarak kısık ateşte 15 dakika demleyin. Çocuğunuz yatmadan 1-2 saat evvel hazırladığınız bitki çayını içirin.

Alt Islatmaya Ne iyi Gelir? Yukarıda tavsiye ettiğimiz bitkisel kür, kullanan hemen hemen herkeste başarıya ulaşmıştır. Eğer farklı doğal yöntemler denemek isterseniz, sizler için farklı tavsiyelerimiz de var.

– 50 gram Havlıcan tozu, 50 gram Kardeş kanı bitkisi, 50 gram kavrulup dövülmüş fındık kabuğu, 5 adet kavrulup dövülmüş yumurta kabuğunun tamamı 1 kilo saf bala karıştırılıp her gün 3 öğün bir yemek kaşığı aç karnına yenir.

– 50 gram Meşe palamudu dövülüp toz haline getirilir. 100 gram çam sakızı sakızı, 50 gram Havlıcan bitkisi, 1 kilo saf bala karıştırılıp her gün 3 öğün aç karnına 1 yemek kaşığı yenir.

– Karaçam sakızından yakı yakılıp bel kısmına sarılır.

Bu önerilerin dışında gece belirli bir saatten sonra su tüketimini azaltmak hatta mümkünse sonlandırmak, mesaneyi yoran yiyecek ve içeceklerden kaçınmak faydalı olacaktır.

Bu yazı alt ıslatmaya iyi gelen yiyecekler kesin çözüm gece altına kaçırmak için ne yapılmalı yapmak için dua şifalı bitkiler hangi doktora bakar gidilir bölüme gidilmeli ilaçlar kürü ahmet maranki ne iyi gelir nasıl geçer önlenir tedavi edilir çözülür altına kaçırmaya son duası ilaçları yapmalı alt ıslatmayı önleyen bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

altını ıslatan çoçuklara bitkisel çözüm, ahmet maranki alt ıslatmaya çözüm, alt ıslatmaya kesin çözüm, altını ıslatmaya kesin cöm, alt ıslatmaya iyi gelen bitkiler, alt ıslatmaya bitkisel çözüm ahmet maranki, altını ıslatan çocuğa bitkisel tedavi ahmet maranki, selvi kozalagi mazi tozu kusburnu, alt ıslatmaya ne iyi gelir, altını islatan çocuklara bitkisel kür uygulayın

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.