Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Tarifi

  • ALTERNATİFTIP
  • Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Tarifi için yorumlar kapalı
  • 742 kez görüntülendi

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Tarifi

Bu yazımızda sizlere özel bir bitkisel zayıflama çayı tarifi vereceğiz. Bu kürün sahibi ise ünlü uzman Ahmet Maranki. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan zayıflamak isteyenler için Maranki Hoca tarafından tavsiye edilen zayıflama çayının  nasıl yapıldığını anlatalım.

 Ahmet Maranki bayanların oldukça ilgisini çekecek şifalı bitkilerden yapılan mükemmel bir zayıflama çayı tarifi veriyor.

Malzemeler: 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa, 30 gram mısır püskülü.

Hazırlanışı: Ayrık kökünü, arpayı, mısır püskülünü 1 kilo suya koyarak 10 dakika kaynatın, soğutulduktan sonra süzün.

İsteğe bağlı olarak balla tatlandırılabilir veya limon sıkılır. Taze olarak tüketilmelidir. Günlük olarak hazırlanıp içilmelidir.

Bu karışıma 20 gram da kiraz sapı ilave edilebilir. İstediğiniz kadar devam edebilirsiniz. Günde 4 fincandan fazla tüketmeyin.

Ahmet Maranki, alternatif olarak kilo vermenize yardımcı olacak çayları da sizler için sıralıyor. Karışımlarını kolaylıkla bulabileceğiniz ve tüketimini sağlayabileceğiniz bu çaylar sayesinde istenilen kilolara ulaşmak mümkündür. Şimdi gelelim Ahmet Maranki kilo verme yöntemlerine;

Maydanoz çayı, Portakal – Limon Çayı, Karışık bitki çayı, Aslanpençesi çayı, Şahtere otu çayı, Yulaf çayı, Ihlamur çayı, Lahana turşusu çayı, Funda suyu çayı

Bu yazı ahmet maranki zayıflama çayı kürü hapı kürleri diyet listesi yöntemleri kampı çayı tarifi taşı çayı nasıl yapılır çayı her şey dahil limonlu 5’li bitkisel zayıflama çayları demlenir içilir ne kadar ne zaman içenler kullananlar kullanıcı yorumları yan etkileri zararları var mı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

maranki kış çayı tarifi, maranki kıs cayı, isirgancayi maranki, ahmet marankinin are tarifi, ahmet marankinin 21 günlük bitkisel çay tarifi, ahmet maranki kış çayı nasıl yapılır, ahmet marankı kıs cayı, ahmet maranki cay tarifleri, ahmet marankı bıtkısel ılaclar, ahmet marangı 21 gunluk cay tarıfı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.