Zayıf Görünmek için Öneriler

Zayıf Görünmek için Öneriler

1. Uygun kesimi seçin. Birkaç kilo fazlanız olsa bile vücudunuzu bol kıyafetlerin arkasına saklanmanıza

gerek yok. Hatlarınızı gösteren kıyafetler giymekten çekinmeyin. Bol kıyafet ile dökümlü kıyafeti bir birine karıştırmayın.

2. Doğru çorap seçimi yapın. Eğer bacaklarınız ve basenleriniz kalınsa sizin için en uygun olan çoraplar desensiz, düz ve koyu renk olanlardır.

3. Kolyeler ince gösterir: Özellikle uzun kolyeler derin yakalar ile birleştiğinde hem dekoltenizi uzatır hem de orantıyı düzeltmenize yardım eder. Ayrıca dikkati problemli bölgelerden uzaklaştırır.

4. Pantolon seçimine dikkat edin. Asla desensiz koyu renk ve boyuna çizgili pantolonlar sizi daha zayıf bacaklarınızı da daha uzun gösterecektir.

5. Blazer ceketler giyin. Bu tip ceketlerde tek sıra düğmelileri ve hafifçe bele oturanları tercih edin. Kalça ve basenleriniz iriyse, uzunca bir blazer seçin ki, fazlalıklarınız kapansın. Çift sıra düğmeli ceketler giymekten kaçının tek sıra düğmelileri tercih edin.

6. V yaka kıyafetler sizin en iyi dostunuz. Derin V yakalar zayıf görünmek isteyenler için vazgeçilmezdir. Vücudun üst bölümünü ve boynu daha ince gösterirler.

7. İnce görünümlü bacaklar için topuklu ayakkabıları kullanın. Topuklu ayakkabılarla boyunuzu yüksek göstererek olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz. Topuklularla rahat edemiyorsanız platform topukları tercih edebilirsiniz.

8. Elbise seçerken özellikle kesimi dar, eteği volanlı elbiseleri tercih edin. Dökümlü kesimler ile hafif problemli bölgeleri çabucak saklayabilirsiniz.

9. Sakın çok dar kıyafetler giymeyin. Kilolular için en ideal etek kesimi, üstü dar ve aşağı doğru genişleyen kesimlerdir. Çok kalın baldırlarda eteğin uzunluğu ayak bileğine kadar olmalıdır.

10. Renk kombinasyonu tercihlerinde tepeden tırnağa benzer renkler vücudu çok daha ince gösterir. Siyahtan vazgeçemiyorsanız, siyahla bir arada kullanılmış renklerden oluşan farklı bir parçayla kıyafetinizi bütünleyebilirsiniz.

Bu yazı zayıf görünme hileleri, zayıf görünmenin incelikleri, nasıl zayıf görünülür, zayıf gösteren hileler, zayıf görünmek için tavsiyeler, ince gösteren tüyolar, zayıf gösteren renkler, zayıf görünmenin yolları, zayıf görünmenin sırları, zayıf görünmek için nasıl giyinmeli, ince görünmenin sırları  konularında bilgi vermek için yazılmıştır.

v yaka zayıf gösterir mi, kıyafette zayıf görünmek icin önerileri, popokasintisi, bogaz gıcıklanmasına ne iyi gelir, DANTEL V YAKA ZAYIF GÖSTERİR Mİ, BALIK SİYAH ELBİSEDE ZAYIF GÖRÜNME, elbisenin icinde zayif gorunmek, hangi yaka zayıf gösterir, zayıf gösteren vücut çorapları, nasıl yaka zayıf gösterir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz