Vajinal Akıntıya Bitkisel Çözüm

Vajinal Akıntıya Bitkisel Çözüm

Bu yazımızda kadınların baş belası sorunlarından birisi olan vajinal akıntı için doğal ve bitkisel çözümleri analtmak istiyorum. Yazımız hoşunuza giderse; beğenerek ve paylaşarak bize destek olabileceğinizi hatırlatmak isterim. İyi okumalar…

Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu kadınların kabusu vajinal akıntıya karşı soğan suyu kürü uygulanmasını tavsiye etti. Soğan suyu kürü şu şekilde hazırlanıyor.

– 1 adet orta boy beyaz soğan 4 parçaya ayrılır. Önceden kaynatılan 2 su bardağı kadar suya atılır ve 5 dakika daha kısık ateşte kaynatılır. Kür içine başka herhangi bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1 bardak içilir.

– Adet döneminde soğan kürünü uygulamak sakıncalı değildir. Ancak soğan suyu kürünün etkisini en iyi derecede görmek için tavsiye edilen uygun zaman dilimi adet bitiminden 7 gün sonra başlar. Soğan suyu kürünü uygulandıktan sonra 2. adet döneminden 10 gün önce yeniden 5-7 gün kürü uygulayınız. Hamile kalma ihtimalinizi arttırmak istiyorsanız soğan suyu küründen sonra kuru incir kürünü uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

– Soğan suyu kürünü 15 günlük süreden fazla kullanmayınız. Soğan suyu kürünü uyguladıktan 2-3 gün sonra akıntılarının çözüldüğünü göreceksiniz. Ayrıca soğan suyu kürü menopoz, çikolata kisti, miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti bulunan bayanlar için çok faydalı olacaktır. Yumurtalık kisti sorunlarınız için eşi bulunmaz bir ilaçtır.

Vajinal akıntı problemi için iyi gelen yiyecekleri ve bitkileri şu şekilde sıralamak mümkündür.

Maydanoz: Bayanlar için ciddi faydaları olan maydanoz bitkisi, taze olarak ya da çay olarak tüketilebilir. Salatalarda ya da kahvaltılarda boş olarak tüketebilirsiniz. Bunun yanında demleyerek de tüketebilirsiniz. Normal çay demleme adımlarıyla maydanozu demleyin ve günde bir fincan tüketin. İçmekte zorlanıyorsanız; hazırlanan çay ile vajinal temizlik yapılmalıdır. Aşırı tüketiminin farklı sorunlara neden olduğu belirlenmiştir. Bu nedenle günde bir fincanı aşmamaya özen gösterin.

Kekik: Çay olarak tüketilen ve genellikle sevilen bir bitkidir. Bunun yanında baharat olarak yemeklerde tüketebilirsiniz. Vajinal akıntılar, herhangi bir hastalık nedeniyle oluşmamışsa oldukça etkilidir.

Ardıç Kürü: Ardıç bitkisi de vajinal akıntılara iyi gelir. 2 bardak hazır suyun içine bir avuç kadar ardıç ilave edin ve kaynamaya bırakın. Buharlar çıkmaya başlayınca; bu buhar ile vajinal alanın temas etmesini sağlamalısınız.

Bu yazı vajinal akıntıya ne iyi gelir iyi gelen antibiyotikler bitkiler ilaç limon sarımsak maydanoz kürü elma sirkesi sirke soğan kürü doğal kesin bitkisel çözüm çare evde tedavisi son nasıl olur tedavi edilir geçer gider kokar muayene edilir temizlenir azalır için kür krem sirke en iyi fitil doğal çözümler vajinal akıntıyı ne keser kesen ilaç gidermek önlemek için ne geçirir hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

akıntıya iyi gelen bitkiler, vajinal akıntıya ne iyi gelir, vajinal akıntıya iyi gelen bitkiler, rahim akıntısına bitkisel çözüm, vajinal akıntıya bitkisel çözüm, akıntıya karşı ne iyi gelir, vajinal akıntı bitkisel tedavi, akıntıya ne iyi gelir, akintiya bitkisel çözüm, akinti için bitkisel çözüm

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz