Suna Dumankaya Göz Altı Morlukları için Tavsiyeler

Suna Dumankaya Göz Altı Morlukları için Tavsiyeler

Göz altı morlukları bir çok kişinin kabusu haline gelmiştir. Göz altı morlukları için bir çok bakım ürünü ve tedavi mevcuttur. Fakat bu bakım ürünlerinin çoğu ne yazık ki hem çok pahalı hem de tamamen kimyasal.

Bu sebepten şimdi sizlere ev ortamında göz altı morluklarını yok edeceğiniz bitkisel tavsiyeleri anlatacağız ve üstelik bunların tamamı çok uygun fiyatlarla sizin olacak.

Bitki bilimci Suna Dumankaya göz altı morlukları için çok basit bir öneride bulunuyor. işte size göz altı morluklarını gidermeniz için bitkisel formül.

Elmayı rendeleyip suyunu sıkın. İçerisine bir tatlı kaşığı Türk kahvesi koyarak gazlı bezin arasına yerleştirin ve sorunlu bölgelere uygulayın. Bu uygulamayı haftada 3 defa tekrarlayın.

Şimdi sizlere göz altında oluşan morluklara karşı kullanacağınız tavsiyeleri anlatacağım.

Salatalık: Pek çok film sahnesinde gördüğümüz gibi uyandığımızda göz altlarımız solgun ve morarmış ise bir tane salatalığı dilimleyip gözümüzün üzerine koymamız yeterli. Göz kapaklarında 15 dakika beklettiğimiz salatalıklar gözaltı morluklarını tamamen silecektir.

Limon ve Domates Suyu: Yarım limon ve yarım domatesin suyunu sıkın ve akşamları uyumadan önce bir pamuk yardımıyla göz altlarına sürün. Geri kalan karışımı ağzı kapalı bir cam kavanozda saklayın. Bu uygulamayı bir hafta boyunca yaptığınızda göz altı morluğu sorunundan kurtulacaksınız.

Elma Suyu ve Türk Kahvesi: Yarım elmayı rendeleyin ve suyunu sıkın. İçine 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi ekleyin ve iyice karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı bir parça gazlı bezin içine koyun ve bunu göz kapaklarınızda 15 dakika boyunca bekletin. Bu uygulamayı 2 günde bir kez yapabilirsiniz.

Patates: Patatesi dilimleyin ve göz kapaklarınıza koyup 15 dakika bekletin. Her akşam bu uygulamayı yaparak kısa süre içinde göz altı morluklarına veda edeceksiniz.

Çay: Çayın gözaltı morlukları ve şişmelerini gidermedeki etkisini hemen herkes bilir. Bu bakımdan sallama poşet çayları ve demlediğimiz normal çayları atmamakta fayda var. Demleme çayın içine pamuk bandırıp bu pamuğu göz kapaklarında bekletmek ya da poşet çaylarını göz kapaklarında bekletmek suretiyle göz altı morluklarını yok etmeniz mümkündür.

goz-alti-morluklarina-ne-iyi-gelir

Bu yazı göz altı morluklarına iyi gelen yağlar krem şeyler besinler ilaç yiyecekler maske hemoroid kremi doğal yöntemler bitkisel çözüm çare tedavisi ne iyi gelir krem kür kapatıcı ilaç için tavsiyeler en iyi krem çay bant nasıl geçer giderilir azaltılır salatalık ekşi youtube morluğuna patates suna dumankaya ibrahim saraçoğlu ahmet maranki buz maske makyaj pirinç maskesi torbaları maya hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

suna dumankaya göz altı morlukları, göz altı morluklarına ne iyi gelir, göz morluklarına ne iyi gelir, suna dumankaya göz altı morlukları için maske, göz altı morlukları için maske suna dumankaya, gözaltı morluklarına ne iyi gelir, göz altı morlukları nasıl geçer suna dumankaya, göz altı morlukları nasıl geçer bitkisel, göz cevresi morluklarına ne ıyı gelır, morluklara ne iyi gelir doğal tedavi yöntemleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz